[x] KAPAT

Ahşap Kalem Kutusu

Ahşap Kalem Kutusu

Ahşap Kalem Kutusu

Ahşap kalem kutusu nedir sorusu özellikle bu ürün türleri doğrultusunda alım yapacak olanlar için merak edilen bir konudur.

Ahşap Kutu Nedir Özellikleri Nelerdir?

Ahşap kutu, ana malzemesi ağaç olan ve birtakım yöntemlerle şekillendirilmiş amaca uygun işlevsel kapaklı malzemelerdir. Kapaklı malzeme özelliği bazen kullanıma göre değişik özellikte de olabilir.  Örneğin bir mağaza içerisinde raf sistemlerine dekoratif bir hava katmak için bu ağzı açık kutulardan kullanabilirsiniz. Örneğin sabun kutusunu bu şekilde askıda bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Dekorasyon özelliği açısından ahşap malzemenin iç bölümleri doğallığı ve temizliği ifade eder. Ahşap kutu özelliklerini sıralamak gerekirse:

  • Çok işlevsel bir üründür, türlü yerlerde kullanılabilir. Bu açıdan farklı amaçlara uygun ekonomik bir avantaj sağlar.
  • Ahşap kutuların kendi içerisinde çeşitleri vardır. Renk ve model açısından sınırsız şekilde tasarım sağlanabilir.
  • Ahşap kutular iyi birer hediyelik malzeme olabilir. Başkalarına vereceğiniz hediyelerin özel paketlenmesini istediğinizde etkili bir alternatif olabilir.
  • Ahşap kutu modelleri hemen her türlü ortamda kullanabileceğiniz türden bir üründür. Geniş bir yelpazede bu ürünlerden temin edilebilir.
  • Seçenek açısından kendi istediğiniz isim, baskı, marka, imza veya bir şekli lazer işleme tekniği ile özel şekilde sipariş edebilirisiniz. Bu açıdan ayrıca bir artı sağlar.
  • Ekonomik açıdan artı sağlarsınız. Ham madde olarak da kullanabileceğiniz bir ürün demektir. Örneğin üzerine değişik şekiller yaparak farklı ürünlerinizi kutulayabilirsiniz.

Kalemlik Ahşap Kutu Modelleri

Kalemlik olarak kullanacağınız ahşap kutu modelleri oldukça güzel ve işlevsel bir malzeme olarak değerlendirilebilir. Öğrenciler veya ofis malzemesi kullanan kişiler bu tür kalemlik modellerinden seçim yaparak avantajlı tasarımlardan faydalanabilir. Ahşap malzemelerin kendi özellikleri bir hayli orijinallik katan havadadır. Orijinal kalem kutusu, ofis not defteri malzemeleri gibi türler ihtiyaçlara göre değişebilir.

Ahşap Kutu Malzeme Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Ahşap kutu malzeme fiyatları değişken bir yapıdadır. Bazı malzemeler ürün büyüklüğü ile alakalıyken bazı malzemeler de lazer işlemesi ve özel tasarım ayrıntılarına göre değişebilir. Tasarımdaki desen ve işleme ne kadar çoksa fiyatta paralel şekilde artış görülecektir. Tüm ahşap malzemeler kendine has şekilde tasarlanarak kullanılabilir.

 

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021