Ahşap Kutu Çeşitleri

Ahşap kutu tasarımları çok farklı ve çok değişik modellerden dizayn edilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Ahşap Kutu Çeşitleri

Çeşitli ağaç türleri birçok ahşap ürünle birlikte işlenerek  birbirinden farklı tasarımda ve desende çeşitli eşyalar yapılmaktadır. Bu eşyalar, özellikle evlerde ve iş yerlerinde hem dekoratif hem de işlevsel olarak kullanılan eşyalardır. Bunar hediyelik eşya kutusu, kalem kutusu, saat ve ziynet eşyası kutusu olarak firma reklamları için ya da ürün satışı için üretilirler. Takı, boncuk, metal para ya da benzeri çeşitli eşyalarınızı bu şirin ahşap kutularda saklayabilir ya da muhafaza edebiliriniz. Dilerseniz dekoratif olarak masalara, pencerelere, vitrinlere koyabilirsiniz. Farklı boyutlarda seri üretim  ya da i özel işçilikle, el yapımı olarak da üretilebilen eşyalardır.

Ahşap Kutu Çeşitleri

Boyut farklılıkları ve  her ebatta, ölçüde ahşap kutu bulabilmek mümkündür. İhtiyacınız doğrultusunda istediğiniz ölçüde ya da tasarımda ahşap kutu sipariş edebilirsiniz. İçine anahtarlıklar, cüzdan, kalem gibi çeşitli eşyaları saklamak ya da bu şekilde ambalajlamak mümkündür.

Asansörlü Ahşap Kutu

Ahşap kutu tasarımları çok farklı ve çok değişik modellerden dizayn edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Daha modern ya da daha klasik olan modellerden tasarım yapılabilir. Asansörlü ahşap kutu model tasarımları kapakla birlikte farklı bir bölme ile tasarlanır. Hem ahşap kutunun  kendi iç dizaynı içine hem de yukarı doğru açılan bu bölmenin içine çeşitli eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Kullanımı pratik olan asansörlü ahşap kutu modelleri, kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmekte. Bu ürünlerin çok kullanışlı olması ve çok yer kaplamaması ürünleri özel yapmakta.

Kapaklı Ahşap Kutular

Kapaklı ahşap kutular, daha çok klasik tasarımlara sahiptir. Genel olarak takı ve dikiş kutuları ya da özel eşya haznesi olarak üretilir ve bu amaçla kullanılırlar. Ölçüleri küçük ya da orta boyutlarda olan bu kutu tasarımları kadınların en fazla satın aldığı ürünler arasındadır. Klasik olarak ve çok amaçlı kullanılan ve açılıp kapanabilir kapakları ile de çok şıktırlar. Desenli ve desensiz, sade ya da işlemeli birçok  çeşitleri de bulunmaktadır. Göz zevkinize ve beğeninize hitap eden ve size kullanırken kolaylık sunanlardan  birini tercih edebilirsiniz. Kapaklı olan ahşap kutular, yatak odalarında ayna önlerinde, salonda sehpa üstlerinde, portmantoda ise anahtarlık olarak sıklıkla kullanılırlar. Ahşap malzemeden üretilmiş olan ve dekoratif olarak da ortama uyum sağlayan sade renkte ve verniksiz ahşap kutuları satın alarak kendi kutunuzu tasarlayabilirsiniz. Hem kendi tarzınızı hem de kendi emeğinizin ürününü severek  kullanabilirsiniz.

Kilitli Ahşap Kutular

Kilitli olan ve tasarımları diğerlerinden biraz daha fazla emek isteyen ahşap kutular, hem kullanım açısından hem de tasarım açısından en şık olanlardır. Ahşap kutuların kapakları özel bir kilit sistemi ile kilitlenmekte ve sevdiğiniz eşyaları ya da  takıları güvenle saklayabilmenize olanak tanımaktadır. Kişisel ve özel eşyalarınızı ya da değerli eşyalarınızı bu kilitli ahşap kutularda güvenle ve gönül rahatlığı ile özenle saklayabilirsiniz.
WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ