[x] KAPAT

Ahşap Kutu Çeşitleri

Ahşap Kutu Çeşitleri

Çeşitli ağaç türleri birçok ahşap ürünle birlikte işlenerek  birbirinden farklı tasarımda ve desende çeşitli eşyalar yapılmaktadır. Bu eşyalar, özellikle evlerde ve iş yerlerinde hem dekoratif hem de işlevsel olarak kullanılan eşyalardır. Bunar hediyelik eşya kutusu, kalem kutusu, saat ve ziynet eşyası kutusu olarak firma reklamları için ya da ürün satışı için üretilirler. Takı, boncuk, metal para ya da benzeri çeşitli eşyalarınızı bu şirin ahşap kutularda saklayabilir ya da muhafaza edebiliriniz. Dilerseniz dekoratif olarak masalara, pencerelere, vitrinlere koyabilirsiniz. Farklı boyutlarda seri üretim  ya da i özel işçilikle, el yapımı olarak da üretilebilen eşyalardır.


Ahşap Kutu Çeşitleri


Boyut farklılıkları ve  her ebatta, ölçüde ahşap kutu bulabilmek mümkündür. İhtiyacınız doğrultusunda istediğiniz ölçüde ya da tasarımda ahşap kutu sipariş edebilirsiniz. İçine anahtarlıklar, cüzdan, kalem gibi çeşitli eşyaları saklamak ya da bu şekilde ambalajlamak mümkündür.

Asansörlü Ahşap Kutu

Ahşap kutu tasarımları çok farklı ve çok değişik modellerden dizayn edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Daha modern ya da daha klasik olan modellerden tasarım yapılabilir. Asansörlü ahşap kutu model tasarımları kapakla birlikte farklı bir bölme ile tasarlanır. Hem ahşap kutunun  kendi iç dizaynı içine hem de yukarı doğru açılan bu bölmenin içine çeşitli eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Kullanımı pratik olan asansörlü ahşap kutu modelleri, kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmekte. Bu ürünlerin çok kullanışlı olması ve çok yer kaplamaması ürünleri özel yapmakta.

Kapaklı Ahşap Kutu

Kapaklı ahşap kutular, daha çok klasik tasarımlara sahiptir. Genel olarak takı ve dikiş kutuları ya da özel eşya haznesi olarak üretilir ve bu amaçla kullanılırlar. Ölçüleri küçük ya da orta boyutlarda olan bu kutu tasarımları kadınların en fazla satın aldığı ürünler arasındadır. Klasik olarak ve çok amaçlı kullanılan ve açılıp kapanabilir kapakları ile de çok şıktırlar. Desenli ve desensiz, sade ya da işlemeli birçok  çeşitleri de bulunmaktadır. Göz zevkinize ve beğeninize hitap eden ve size kullanırken kolaylık sunanlardan  birini tercih edebilirsiniz. Kapaklı olan ahşap kutular, yatak odalarında ayna önlerinde, salonda sehpa üstlerinde, portmantoda ise anahtarlık olarak sıklıkla kullanılırlar. Ahşap malzemeden üretilmiş olan ve dekoratif olarak da ortama uyum sağlayan sade renkte ve verniksiz ahşap kutuları satın alarak kendi kutunuzu tasarlayabilirsiniz. Hem kendi tarzınızı hem de kendi emeğinizin ürününü severek  kullanabilirsiniz.


Kilitli Ahşap Kutu

Kilitli olan ve tasarımları diğerlerinden biraz daha fazla emek isteyen ahşap kutular, hem kullanım açısından hem de tasarım açısından en şık olanlardır. Ahşap kutuların kapakları özel bir kilit sistemi ile kilitlenmekte ve sevdiğiniz eşyaları ya da  takıları güvenle saklayabilmenize olanak tanımaktadır. Kişisel ve özel eşyalarınızı ya da değerli eşyalarınızı bu kilitli ahşap kutularda güvenle ve gönül rahatlığı ile özenle saklayabilirsiniz.

Ahşap kutular özellikle son yıllarda, lazer kesimin de popülerleşmeye başlaması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle hediyelik eşya grubunda yer alan ahşap kutular, aynı zamanda dekoratif amaçlı olarak da kullanılıyor. Bu tarz ürünler günlük hayatta alışveriş merkezlerinde ya da çarşı gibi alanlarda karşımıza çıkabiliyor. Fakat artık internet üzerinden istediğiniz ölçülerde, istediğiniz renklerde ve şekilde ahşap kutu sipariş edebiliyorsunuz.

Bu alanda hizmet vermekte pek çok firma olsa da, Helen Lazer bu firmaların arasından vermiş olduğu hizmetin kalitesiyle ayrılıyor. Eğer siz de hediye amaçlı kullanmak adına ya da kendi eviniz için bir ahşap kutu ihtiyacı duyuyorsanız, bunun için Helen Lazer firmasını tercih edebilirsiniz.

Helen Lazer'de Kişiye ve Firmaya Özel Tasarım!

Helen Lazer firması hem kişiye hem de firmalara özel ahşap kutular üretebilmektedir. İstediğiniz ölçüleri verdiğinizde, lazer kesim cihazlar ile ve bilgisayar ortamında çizilerek istediğiniz ürün hazırlanabilir. Sipariş edeceğiniz ahşap kutunun üzerine istediğiniz tasarımı işleyebilirsiniz. İsterseniz tasarımı doğrudan Helen Lazer firmasın da bırakabilirsiniz. Üzerindeki işlemelerden desenlere, kullanılacak renklerden malzemeye kadar her türlü detayı belirtebilirsiniz. İsterseniz kutularınızın üstüne logo ya da isim baskısı da yaptırabilirsiniz.

Helen Lazer hem en kaliteli malzemelerle, hem de en son teknoloji makinelerle çalışmaktadır. Üretilen tüm kutular istendiği gibi, düzgün bir şekilde kesilmektedir. Ürünlerin üzerinde herhangi bir pürüz ya da yanık bulunmaz. Aynı zamanda Helen Lazer bu alanda piyasadaki en uygun fiyatları sunmaktadır.

Helen Lazer'in Güçlü Referansları

Söz konusu ahşap kutu çeşitleri olduğunda, bu alanın sektördeki tartışmasız lideri Helen Lazer firmasıdır. Bugüne kadar sayısız firma ile çalışmıştır. Söz konusu firmalar hem Türkiye'nin hem de dünyanın önde gelen firmalarıdır. Helen Lazer aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı ve bakanlıklar ile de çalışmalar yürütmektedir. Bu sebeple de alanında Türkiye'nin en çok tercih edilen firması haline gelmiştir. Aynı zamanda Helen Lazer'in bugüne kadar çalışmış olduğu şirketlerden başlıcalarını şu şekilde sıralamamız mümkün:

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı

Migros

Gratis

Mektebim Koleji

Oc'co Jewellery

Anadolia

Protem Yapı Sistemleri

Gardenya Montessori School

Nuryıldız

Koçfinans

Otokoç Otomotiv

Antakya Bakkalı

Türk Hava Yolları

Herbalife Nutrition

Golden Rose

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi


Ahşap Kutu Çeşitleri


Eğer Helen Lazer firması ile çalışmaya karar verdiyseniz, işletmeniz için bir numune ürün talebinde bulunabilirsiniz. Bunu Helen Lazer'in websitesi üzerinden ya da iletişim kanallarından organize edebilirsiniz. Helen Lazer ahşap kutu çeşitleri konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ahşap kutu konusunda seri seçenekleri mevcuttur. Bu seri seçenekleri arasında ekonomi serisi, exclusive serisi ve protokol serisi gibi seriler bulunmaktadır.

Helen Lazer aynı zamanda sektörel kutular da üretmektedir. Eğer ihtiyacınız olan ahşap kutular lokum kutusu, kuyumcu kutusu, çikolata kutusu, ürün kutusu, hediye kutusu gibi ahşap kutular ise, sizin için doğru adres Helen Lazer'dir.

Helen Lazer'den Alışveriş Yapmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Helen Lazer 2013 yılında İstanbul'da kurulmuş bir firmadır. O günden bugüne büyüyerek sektörün lider firması haline gelmiştir. Her ne kadar merkezi İstanbul'da bulunsa da, distrübütörlükleri de mevcuttur. Aynı zamanda Helen Lazer, yurt dışına da ürün göndermekte olan bir firmadır.

Eğer Helen Lazer'den alışveriş yapmak, numune talebinde bulunmak ya da sipariş vermek isterseniz, bunu helenlazer.com sitesi üzerinde bulunan iletişim kanallarından yapabilirsiniz. Hem ürünlerin kalitesi, hem üretim ve sipariş süreçleri hem de fiyatlar konusunda Helen Lazer müşteri danışmanları size her türlü bilgiyi sağlayacaklardır. © Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021