[x] KAPAT

Ahşap Kutu Model 941

EKONOMİ SERİSİ

KULLANIM ALANLARI

ÜRÜN KUTUSU

LOKUM KUTUSU

ÇİKOLATA KUTUSU

HEDİYE KUTUSU

RENK SEÇENEKLERİ

8MM PABLO DESENLİ

AKÇAAĞAÇ DESENLİ

CEVİZ DESENLİ

SİYAH DÜZ RENK

ÜRÜN BİLGİLERİ

Model 941 Bölmeli Ahşap Kutu uygun fiyatları ve geniş kullanım alanları ile ön plana çıkmaktadır. istenilen ebaatlarda üretilebilir. kapak kulançıkları kutunun içine alınarak tasarlanmıştır. Bu sayede kargo ile yapılan gönderimlerde ekstra dayanıklılık sunar. birçok alanda kullanılabilen bu kutunun tetmin süreleri oldukça hızlıdır. İstenilirse içine sünger koyulabilir veya ahşap ile bölmeler yapılabilir.

KUTU BİLGİLERİ

KALINLIK

MİNİMUM ÜRETİM

ADET

HAMNMADDE

KATEGORİ

EKONOMİ SERİSİ

KAPAK TİPİ

ÖLÇÜ DEĞİŞİMİ

DEĞİŞTİRİLEBİLİR

KALİTE SEÇENEKLERİ

LOGO KAZIMA

OPSİYONEL

ÖLÇÜ SEÇENEKLERİ

Bu Ürün Aşağıda Belirtilen Aralıklara Bağlı Kalınarak, İstenilen Tüm Ölçülerde Üretilebilir

EN ARALIĞI

3cm-35cm ARALIĞINDA

EN ARALIĞI

3cm-35cm ARALIĞINDA

EN ARALIĞI

3cm-16cm ARALIĞINDA

FİYATLANDIRMA

Makina envanteri ve ahşap alım gücümüzle en uygun fiyatları sunmaktayız. Fakat ahşap kutu fiyatlandırması, kutunun ölçüleri, ahşap kalitesi, seri üretim adedi gibi detaylara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple sabit bir fiyatı olmamakla beraber, yanıltma olmaması amacı ile herhangi bir fiyat yayınlayamıyoruz. Resimlerde numunesi sunulan ahşap kutu istenilen her ebatta üretilebilir. İşletmenize özel fiyat teklifi almak için aşağıda bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede fiyatlandırmanız mail adresinize iletilecektir.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Öncelikle projenizin tekliflendirilmesi gerekmektedir. Aşağıda bulunan teklif butonuna tıklayarak talep ettiğiniz kutu bilgilerinizi girebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda teklifiniz yanıtlnacaktır.


TEKLİF FORMU

NUMUNE TALEP

TEMCİLCİYİ ARA

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021