[x] KAPAT

Ahşap Kutu Ölçüleri

Ahşap Kutu Ölçüleri

Üretimini yaptığımız ahşap kutu türleri için tatmin edici çeşitler ve ideal üretim malzemeleri ile beklentilerinizi karşılıyoruz.

Hediyelik Ahşap Kutu Ölçüleri

Neden ahşap kutu kullanılır sorusu ihtiyaçlarınıza ve bazen de keyfi durumlara göre belirlenebilir. Bir açıdan bakıldığında hediye almak da bir ihtiyaç olacağı için nasıl bir ölçü belirleyeceğinize karar vermelisiniz. Kutu ölçüleri ve hediyelik ürün hazırlanışı, ne amaçla kutunun hazırlanması gerektiği ile alakalıdır.

Hediye vereceğiniz ahşap kutu örneğin dağınık bir mutfağı olan arkadaşınız, yakınınız için gözenekleri bol bir çerez kutusu, mutfak malzeme depolama kutusu şeklinde olabilir. Kutuların bölmelerinde tahıllar saklanabileceği gibi isteğe göre değişik parçalar da yerleştirilebilir. Ahşap kutuların kullanım amaçları değişkendir.


Ahşap Kutu Ölçüleri Nasıl Belirlenir?

Nasıl ahşap kutu ölçüleri  belirlendiği kendi ihtiyaçlarınıza göre küçük, orta büyük ölçülerde bir ürün şeklinde genel sınıflandırılabilir. Küçük kutular, kendi içinde çeşitlenebilir. Ayrıca orta ve büyük kutu modelleri de boyu doğrultusunda kullanım yapabilirsiniz.

Ölçüleri belirlerken bir kutu içindeki gözeneklerin ölçüleri eşit şekilde ayarlanmaktadır. Asimetrik değil de belirli bir geometrik şekli olan ürünler özenle ölçümlenerek değerlendirilmektedir.  Bu hesaplama konusunda imalatta kapsamlı bir şekilde işlem yapılmaktadır.

Bir ahşap kutudaki derinlik ayarlaması son derece önemlidir. Derinliğin çok olması kullanımda avantajlar sağlar. Tabakalı şekilde bu bölmeler de oluşturularak avantajlar elde edilir.  Genelde şişe gibi uzunlamasına olan malzemeler için kullanılabilir.


Ahşap Kutu İmalatı Nedir

Genel mantık açısından bakıldığında ahşap kutu imalatı demek belirli bir taslak üzerinden üretimi hazırlanan ürünlerdir. Kutu oluşturulmadan önce özel siparişleriniz varsa buna göre bir işlem gerçekleştirilir. Müşterilerimizin kullanacakları alanlara göre verdiği tariflere göre bir taslak oluşturulunca sizden de onay alınarak işlemler sürdürülür.

İmalat yapılırken özenle seçilen ahşap malzemelerimizi kullanıyoruz. Bu malzemenin doğru şekilde eksiksiz kesilmesini sağlayan,  en ince ayrıntılara kadar titizlikle şekillenmesinde etkisi olan bir işlem süreci başlar. İmalatta nasıl bir baskı ve çizim olacağı değişebilmektedir. Kare, dikdörtgen, silindir gibi çeşitlerden talep edebilirsiniz.

Ahşap Organizer Kutu

En yaygın talep edilen ahşap kutu ölçüleri ve tasarımları arasında organize amacı taşıyan örnekler yer almaktadır.  Evlerde, ofislerde, istediğiniz her yerde bu üretim çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz. Temelde kullanım amacı bir kategoride kullanılan ürünü bölmeler halinde, iki ya da daha fazla bölme olacak şekilde, bazen katlı halde oluşturmaktır. Bu kutuları makyaj malzemeleri kutusu gibi de kullanabilirsiniz. Bir iş yerinde bitki çaylarının sınıflandırılması, bir mağaza içinde sergilenmesi gereken malzemelerin küçük örneklerle sunulması ve özel marka tasarımını da barındırması ile elde edebilirsiniz.


Kişiye Özel Tasarımlar

Ahşap kutularda özel tasarım talepleriniz isim yazılı, resim baskılı veya özel bir şekli olan ürünler şeklinde olabilir. Bu tasarımlardan alacağınız verimin en yüksek olması için çalışmalar sürdürmekteyiz. Kutu çeşitlerimizi öncelikle incelediğinizde kafanızda bir şekil oluşması daha kolay olabilir. Çünkü tasarımda çeşitlilik sizde bir etki bırakacaktır. Üründen en iyi sonuçları almanız adına size titizlik içerisinde hizmet vermekteyiz.

Evlilik yıldönümleri, sevgililer günü, anneler günü ve diğer özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz bir zeminde avantajlı bir ürün elde edersiniz. Hayal ettiğiniz tasarımı aktarmanız yeterli olacaktır.


Ahşap Kutu Fiyatları 

Fiyatlar ve ahşap kutu ölçüleri  arasında paralellik vardır. Ne kadar büyük ve özel tasarım kutu imalatı talep ederseniz sade ve küçük kutulara göre daha yüksek miktar olacaktır. Fakat set halinde alacağınız kutu modelleri daha da ekonomik olarak değerlendirilebilir. Ahşap kutu modelleri fiyatlandırması için net bilgi almak üzere bizle iletişime geçebilirsiniz.

 

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021