[x] KAPAT

Ahşap Kutu Üretimi

Ahşap Kutu Üretimi

Firma her zaman en iyi ve doğru hizmetin sunulmasını amaçlamaktadır. Doğru hizmetler kalite ışığında müşterilere sergilenmektedir. Burada asıl hedef müşteri memnuniyeti kazanmak olarak belirlenmiştir. Firma tarafından sunulan ahşap kutu hizmetleri müşteriler tarafından en üst noktadan takdir toplamaktadır. Firma tüm hizmet detayları hakkında web sitesi üzerinden bilgi paylaşıma sağlamaktadır. Ortaya çıkarılan tüm ürünler istek ve talepler baz alınarak sağlanmaktadır. Müşteri ve firma arasında tüm hizmet süreçlerinde önemli bir iletişim etkeni bulunmaktadır.

Firma uzun yıllar boyu sektör içerisinde önemli tecrübeler edinmiştir. Sahip olunan ürünlerin tamamında bu deneyime ait dokunuşlar yer almaktadır. Sektör içerisinde aranan bir marka haline bürünmüştür. Firma rekabet içinde bulunduğu rakiplerine karşı daima bir adım önde bulunmaktadır. Sektör içerisinde yeni adımlar getirmiştir. Firma sürekli olarak gelişim ve kendisini yenileme çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüz teknolojisi hizmetlere en iyi şekilde entegre edilmiştir. Benimsenen müşteri odaklı çalışmalar hız kesmeden devam ettirilmektedir.

Firma üretim ve hizmetlere dair tüm süreçlerde tek hakim olarak yer almaktadır. Tüm aşamalar uzman ekipler ve ekipmanlar tarafından kusursuz olarak ortaya çıkmaktadır. Firma yapısı en uygun fiyatlara en iyi hizmet çerçevesinde oluşmaktadır. Firma olarak sunulan hizmetlerin sürdürülebilir olması önemli bir avantaj yaratmaktadır.

Firma Hizmet Kapsamı Hakkında Bilgiler

Firma olarak her geçen gün büyüyen bir hizmet ağı yer almaktadır. Oluşan müşteri talepleri ile birlikte daha fazla bölge ve kurum adına faaliyet gösterilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı çalışmalar bütün hızı ile devam etmektedir. Firma kuruluşu ile ahşap, lazer kesim, maket kesim ve kumaş kesim hizmetleri yer almaktadır. Alınan müşteri ilgisi sonucunda ahşap üzerine yoğunlaşma yaşanmıştır. Özel tasarım çalışmaları ile en iyisini yapmak hedefi oluşmuş durumdadır. Sürecin lojistik kısmında da daha iyi olma çabaları yer almaktadır.

Firma tarafından değer verilen konulardan bir diğeri ise kullanıcı yorumlarıdır. Alınan hizmet sonrası yorumlar firma geleceğine ve çalışma stratejilerine doğrudan etki yapmaktadır.

Tasarım Çalışmaları Hakkında

Ahşap olarak üretilen kutuların tamamının çizimi dijital olarak tamamlanmaktadır. Üretimler belirlenmiş olan ölçülere göre sağlanmaktadır. Ölçülerin yanı sıra uygulanan tasarımlar önem taşımaktadır. Üzerine özenli bir çalışma uygulanmaktadır. Renkleri değişebilen ahşaplar üzerinde şekil ve desenler yapılmaktadır. Kullanıcı tercihine göre üretimi de yapılan ahşaplar, özel logo ve baskılar ile kişiselleştirilebilir.

Üretimde Kalite Süreci Hakkında

Ahşapların şekil almasında kullanılan cihazların kalite esaslı olarak değişiklik gösterdiği doğrudur. Farklı kriterler bu anlamda ortaya çıkmaktadır. Firma olarak kalite hem ahşap hem de cihazlarda önem verilen bir noktadır. Teknolojiyi takip eden cihazlar firma bünyesinde üretim sağlamaktadır.

Hizmet Tercihinde Bulunan Kurumlar

Firma tarafından kusursuz olarak sunulan üretimler müşteriler tarafından dikkat çekmektedir. Sahip olunan  makineler üretim konusunda yeterli kapasiteye sahiptir. Devlet daireleri, sayılı market zincirleri ve online alışveriş mağazaları başlıca müşterilerdir.


Ahşap Kutu Nasıl Üretilir

Ahşap, canlı bir süreci olan ağaçtan elde edilmekte olan lifli, heterojen ve anizotrop bir dokuya sahip organik temalı bir yapı malzemesidir. Ahşap, geçmişte kullanılan yapı malzemelerinden bir tanesidir. Kişiler ahşabı eski zamanlardan beri barınma ve korunma amaçlı şekilde kullanmaktadır. Günümüzde ormanların farklı sebeplerle azalması, yerine yenisinin yetiştirilememesi veya uzun zamanda yetişme hali ahşabın değerini arttırmıştır. Ahşap; çatı gereçleri, kaplama ve doğrama malzemesi, kalıp ve iskelelerde taşıyıcı ve dekoratif malzeme biçiminde kullanılmaktadır. Bunun yanına ek olarak bugün ahşabın atıkları olan yonga, talaş ve tozlarından da üretilmekte olan sunta, MDF, kontrplak gibi yapay şekilde oluşan yapı malzemeleri vardır. Ahşabın kesilmek suretiyle standart hale getirilmiş olanına ise kereste ismi verilir.

Ahşap Neden Tercih Edilmelidir?

* Ahşap fazla taşıma gücüne sahiptir. 1kg ahşap, 1kg betondan ya da çelikten daha çok yük taşır.

* Ahşap malzemeler doğa olayına ve değişik iklim şartlarına dayanabilir. Ahşap, kimyasal sıvılar ile değiştirilmek suretiyle böcek tahribatı ve çürümesi tamamen önlenebilen bir malzemedir.

* Odunsu yapısı, diğer bitki yapılarına oranla en dayanıklı olanıdır.

* Ahşap kolay bir biçimde yandığı düşünülmekte olan bir malzemedir. Kesit büyüdükçe ahşabın yanma zamanı uzar. Yangına karşı ısı geçirmeksizin ve kömürleşme özelliği sayesinde 600-800 derecede dayanma gücünü kaybeden beton ve çelikten daha dayanıklı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ahşap Yapının Tercih Edilmesinin Diğer Sebepleri

* Ahşap, yenilenebilmekte olan bir çeşit malzeme olarak karışımıza çıkmaktadır. Yenilenebilir özellikte olması, üstün ısı yalıtımı ve az enerji ihtiyacı duyması gibi ayrıcalıkları ile çok seçenek olarak tercih edilen bir yapı malzemesidir.

* Bunun yanına ek olarak ahşap yapılar çıkarıldığında daha az kayıp ile yeniden kurulabilir. Ahşabın yapım ve plan değişikliği kolaydır. Kullanıcıya "bireysel müdahale" fırsatı tanır.

* Ahşap, etraf ile kimyasal bir denge oluşturur. Etraftan etkilenmez ve etrafı da etkilememektedir. Etraf ile uyumlu olması nedeni ile seneler boyu varlığını sürdürebilir. Bu konuya en güzel örnek ise 600 ve 700 yaşına ulaşabilen ahşap camilerdir.

Ahşap Kutu

Kutu; genellikle düz bir tabanı ve kapağı olan; genel olarak küp veya dikdörtgenler prizması şeklinde üretilmiş olan geometrik kap. Bununla birlikte gündelik kullanımda, çok değişik gayelerle kullanılan, pek çok değişik geometrideki nesne de anlatma kolaylığı açısından kutu olarak isimlendirilir. Kutular genel olarak tahta, metal, karton ya da plastik ve buna benzer sert ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Çoğunlukla nesneleri taşımak ya da muhafaza etmek gayesiyle kullanılır. Ahşap kutu ise sert ve dayanıklı olduğundan dolayı insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Dekoratifliğinin yanı sıra hediye kutusu olarak da kullanılabilir.

Ahşap kutular mutfak, yatak odaları ve iş yerlerinde kısaca yaşantı alanlarının hemen hemen her bölgesinde sıklıkla kullanılmakta olan dekoratif ürünler içinde yer almaktadır. 


Ahşap Kutu Üretimi Ve Özellikleri

Firma olarak her zaman en kaliteli hizmet aranmaktadır. Kalite en doru hali ile müşterilere sunulmaktadır. Bu titiz çalışma sonucunda aranan mutlu müşteri kazanımların olarak yer almaktadır. Firma tarafından verilen ahşap kutu hizmeti her zaman müşteri memnuniyetini eksiksiz kazanmaktadır. Firma aldığı bu beğenileri kendisine referans olarak saymaktadır. Çalışmalarına katkı olarak eklenerek başarı artışı sağlanmaktadır. Firma uyguladığı tüm ürün tasarımlarında müşteri zevki ve ihtiyaçlarını ön plana almaktadır. Burada sağlanacak olan iletişim önemli bir etki sağlamaktadır.

İletişim ne kadar sağlıklı olarak yapılırsa o denli beğeni toplanır. Bu noktada ihtiyaç analizinin başarı olarak yapılması önem taşımaktadır. Sonucunda tüm sorulara en iyi cevap verilmiş olacaktır.Firma uzun süredir sektör içerisinde faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetler tüm hizmet çeşitleri en iyi deneyim olarak yansımış durumdadır. Deneyimler sayesinde sektör içerisinde önemli katkılar ve yeni yollar açılmıştır. Rakipleri ile olan sektör rekabeti içerisinde firma daima kendi farkını yaratmaktadır. Bu noktada çalışmaların devamlılığı üstün başarı çıtasını oluşturan bir etki olmuştur.

Firma daima yenilikçi bir kimliğe sahiptir. Gelişen çalışmaları ve kullanılan teknoloji ile kusursuz hizmet verilmektedir. Firma işin uzmanı ekipleri ile üstün tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Oluşan tüm üretim süreçleri firma hakimiyeti altında ilerlemektedir. Firma kuruluş yılında bu yana hep uygun fiyat ve üstün kalite mantığında ilerlemiştir. Bu durum firma adına kilit nokta oluşturmuş ve sürdürülebilen bir başarı kazanmasını sağlamıştır. Firma geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Bu ürünler içerisinde ahşap olarak tasarımı yapılan kutular üzerinde yoğunlaşma ortaya çıkmıştır.

Bu yoğunluk tamamen talepler ile doğru orantılı olarak sağlanmaktadır. Profesyonel olarak sağlanan tasarımlar bireysel ve kurumsal müşterilere sunulmaktadır. Kendisini açık bir şekilde kanıtlamış olan firma müşteri odaklı hizmetlerine devam etmektedir.

Firma Hizmet Ve Servis Ağı Hakkında

Firma aldığı artan müşteri taleplerine yeni çalışmaları ile yeterli olacak üretimler sağlamaktadır. Bu talepler firmanın daha fazla müşteri için servis ağı oluşturmasını sağlamıştır. Genişleyen ve büyüyen bu hizmet ağı kalitesi ile devam etmektedir. Firma üretim, tasarım ile birlikte lojistik alanında da kendisini kanıtlamıştır. Yurt içi ve yurt dışı olarak sağlanan tasarımlar en iyi şekilde sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Firma açısında diğer bir vazgeçilemez nokta ise müşteri yorumları olarak yer alır. Alınan hizmet sonucunda oluşan bu düşünceler firma çalışmalarına önemli katkılar yapmaktadır. Bu katkılar firma geleceğine önemli şekiller vermektedir.

Uygulanan Tasarım Yöntemi

Firma olarak tüm ürün tasarım ve çizimleri dijital olarak ortaya çıkmaktadır. Tüm özellikleri; boy, genişlik ve ebat gibi ayarlanabilmektedir. Farklı renkler ve baskılar da tercihe göre oluşturulmaktadır.

Üretimde Kalite Farkı

Firma uzun yıllar kazanılan deneyimlerini sahip olunan son teknoloji cihazlar ile güçlendirmektedir. Bu cihazlar pürüzsüz ve düzgün kesilmiş birinci sınıf kutular ortaya çıkmaktadır.


© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021