[x] KAPAT

Ahşap Kutular

Ahşap Kutular

Ahşap kutu üretimi yapan firmamız, kaliteli malzemeler kullanarak, ince bir işçilikle her türlü kutunun üretimini yapmaktadır.

Çoğunlukla kapaklı ve tabanı düz olan şekil olarak dikdörtgen ya da kare prizma şeklinde olan özel kaplar olan kutular, firmamız tarafından toptan olarak üretilmektedir. Günlük hayatta birçok amaçla kullanılan ahşap kutular, evde kullanılmak için ya da hediyelik amacıyla satın alınmaktadır. Başta ahşap gibi dayanıklı malzeme olmak üzere birçok malzemeden ürettiğimiz kutulardan Türkiye’nin neresinde olursanız olun sipariş verebilirsiniz. Firmamız genellikle ahşap kutu imalatı yapmaktadır.

Kullanım alanı geniş olan ahşap kutulardan her türlü boyutta ve tasarımda üretim yapıyoruz. Özel olarak üretilmesini istediğiniz bir şekil ya da boyut varsa toptan üretim yapan firmamız ile iletişime geçerek sipariş vermeniz mümkündür. Dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilen bu kutular, kullanım aşamasında herhangi bir zarar görmeyecek ve uzun yıllar kullanılacaktır. Özellikle evde, yatak odasına özel eşyaları, aksesuarları koymak için ya da mutfakta fazla eşyaları yerleştirmek için kullanılır. Bununla birlikte birine hediye alacaksanız ahşap kutulara yerleştirmeniz hediyenize daha özel ve daha gösterişli kılar. Görüldüğü üzere ahşap kutuların kullanım alanı son derece geniştir. Toptan üretim ve satış yapan firmamız, her türlü amaca yönelik kullanılabilecek, birbirinden şık tasarımlara sahip, kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Kaliteli Ahşap Kutular

Firmamız kaliteli ahşap kutu üretimi yapan, Türkiye’nin dört bir yanından sipariş alan, sektörün önde gelen ve en iyi işçiliğini sergileyen firmalardan biridir. Toptan kutu üretimi yapan firmamızdan nerede olursanız olun istediğiniz sayıda ürün siparişi verebilirsiniz. Her alanda kaliteli bir hizmet vererek profesyonelliğini kanıtlamış olan firmamız, ürünlerini üretirken ileri teknoloji ile üretmektedir. Birinci sınıf temel malzemeler tercih ederek ürettiğimiz ahşap kutular, şık tasarımlı, kaliteli ve kullanışlıdır. Kaliteden ve iyi işçilikten ödün vermeden çalışan firmamız, sağlam, sağlık açısından herhangi bir zararı olmayan, kullanışlı ürünler üretmektedir.

Evinizin her alanda tercih edebileceğiniz bu kutular özellikle nostaljiden hoşlananlar için tercih edilebilecek bir üründür. Eğer bu ürünlerin satışını yapıyorsanız, istediğiniz boyutta ve modelden toptan sipariş verebilirsiniz. Sizin talebinize ve kullanım amacınıza göre üretilen ahşap kutular genellikle mdf hammaddesi kullanılarak yapılır. Tercihinize göre metal aksesuarları olan, baskılı ve ya lazer baskılı ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Üretim aşamasında kaliteli hammadde ve son teknoloji makinalar kullanan firmamız önce sizin talep ettiğiniz ölçülere göre kutular üretmektedir. Bu aşamadan sonra zımparalama işlemi ile istenilen şekil verilir. Daha sonra sizin istediğiniz renkte boya rengi ile boyanır. Cilalama işlemi de yapıldıktan sonra talep etmeniz durumunda lazerle kazıma yapılır. Bunlar tamamen sizin istediğiniz ürüne göre değişen aşamalardır. Görüldüğü üzere ahşap kutu üretimi son derece meşakkatli olan, mutlaka ince işçilik ve kaliteli malzeme seçilmesi gerekilen bir iştir. Bundan dolayı işin ehli insanlardan ürün satın alma konusunda özenli davranmalısınız.

Toptan Ahşap Kutu Üretimi

Firmamız, tercih edebileceğiniz her tasarımda ve her boyutta ahşap kutuların üretimini yapmaktadır. Satmayı düşünüyorsanız ya da ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek istediğiniz sayıda kutu siparişi verebilirsiniz. Firmamız size ürünlerinizi en kısa sürede teslim edecektir. Bununla birlikte Türkiye’nin neresinde olursa olsun ürün gönderimi sağlayacaktır. En kaliteli ahşap kutuları satın alabileceğiniz firmamız, size sorunsuz ve güvenilir bir hizmet garantisi vermektedir. Toptan ahşap kutu üretimi için bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz ürünlerin siparişini rahatlıkla verebilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.


Firma daima şık ürünler ile müşteri beğenisi kazanmaktadır. Tüm tasarımlar kaliteli olarak üretilmekte ve en iyi şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bu noktada amaç mutlu müşteriler oluşturmaktır. Firma olarak verilen ahşap kutu hizmeti müşteri memnuniyeti konusunda oldukça başarılıdır. Kazanılan bu başarı firma adına avantajlar sağlamaktadır. Firma web sayfası üzerinden tüm hizmet ve ürün grupları hakkında bilgiler paylaşmaktadır. Her gün daha fazla ziyaretçi firma adını öğrenmekte ve site ziyaretinde bulunmaktadır. Firma tüm hizmetlerinde müşteri ihtiyaçlarını göz önüne almaktadır.

Sunulan tüm hizmet aşamalarında aktif bir iletişim kurulmaktadır. Bu iletişim sayesinde oluşturulan hizmetler amaca uygun olarak hareket etmektedir. Tüm sorulara en etkili cevabın verilmesi sağlanmış olmaktadır. Firma uzun yıllar boyunca sektör içerisinde çeşitli çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalar firma için hep gelişme yönlü katkılar sağlamıştır. Kazanılan deneyimler ile daha şık ve özel ürünler ortaya çıkmaktadır. Rakipleri ile içerisinde bulunduğu rekabette firma hep baş rolde yer almaktadır. Sürekli olarak gelişim ve yenilenme faaliyetleri ile farklı zevklere hitap edilmektedir.

Firma çalışmalarında teknoloji imkanlarını etkili bir şekilde kullanmaktadır. Tüm işlem süreçleri firma garantisi altında müşterilere sunulmaktadır. Uzman çalışma ekipleri ve güçlü firma bünyesi ile fark yaratan hizmetler sunulmaktadır. Firma ahşap, maket kesim ve kumaş kesim gibi farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Bu yelpaze içerisinde ahşap üretim sağlanan kutular üzerinde yoğunlaşmıştır. Bu ürün için özel talepler oluşmaktadır. Firma daima en kalite ürünleri en uygun fiyatları ile müşterilerine sergilemektedir. Sürdürülecek başarı firma açısından en önemli husustur.

Hizmet Süreci ve Kapsamı

Firma her geçen gün fazla müşteri talebine cevap sağlamaktadır. Artan kullanıcı talepleri bu konuda en etkili faktördür. Daha fazla üretim ve daha fazla ihtiyaç karşılama süreçleri başarı ile uygulanmaktadır. Yurt içi olduğu gibi yurt dışı talepleri de üstün lojistik hizmeti ile giderilmektedir. Firma tüm hizmet gruplarında olduğu gibi ahşap için de müşteri yorumlarını dikkate almaktadır. Bu yorumlar firma çalışmalarına önemli ölçülerde katkı sağlamaktadır. Vazgeçilmez bir süreç olarak hizmet sonrası çalışmalar devam etmektedir.

Kullanıcılar Neden Kalite Aramaktadır?

Her müşteri, her kullanıcı daima kaliteli bir ürün tercih etmektedir. Bu ürünler müşteri bütçesine göre belirlenmektedir. Firma bu konuda her iki özelliği de bir arada barındırmaktadır. Ortaya çıkarılan tüm ürünler dijital ortamlarda çizilmektedir. Ürüne ait özellikler kullanıcı tercihlerine göre uygulanmaktadır. Farklı desen ve logolar ile şıklık ve tasarım ortaya koyulmaktadır.

Üretimde Yer Alan Makineler

Her firma üretimler farklı kaliteye sahip cihazlar kullanmaktadır. Bu durum ortaya çıkan üründe önemli farklılıklar sunmaktadır. Firma olarak kullanılan teknoloji ürünü makineler kusursuz bir işleyiş sunmaktadır. Ortaya çıkan ürünler titiz bir şekilde işlenmiş ve düzgün kesimlere sahip olmaktadır. Müşteri açısından eksiksiz hizmet oluşturulmalıdır.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021