[x] KAPAT

Ahşap Lokum Kutuları

Ahşap Lokum Kutuları

Lokumlarınızın daha şık ve estetik şekilde sunum edilmesini sağlayan ahşap lokum kutuları firmamız tarafından en kaliteli şekilde hazırlanmaktadır.

Farklı renklerde ve tatlarda lokumları size özel şekilde sunmak istediğinizde tarafımızca üretilen ahşap lokum kutuları tercih edebilirsiniz. Özel günlerinizde ya da reklam politikası gereği bu kutulara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu amaçla toptan olarak satın almak istediğinizde sizin için maliyet de düşük olacaktır. Her bir kutunun üretiminde firmamız birinci sınıf malzemeler kullanmakta olup kutular farklı ebatlarda olacak şekilde tasarlanır. Böylece ihtiyacınız olan kutuyu firmamızdan hem fiyat hem de tasarım olarak en uygunundan bulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kutu talebinizi firmamıza iletmek olacaktır.


Toptan Ahşap Lokum Kutuları

Üzerinde isminizin yazılı olduğu toptan ahşap lokum kutusu yaptırmak istediğinizde firmamız size hayal ettiğiniz üründen çok daha fazlasını sunacaktır. Genellikle çam kontraplak malzeme kullanarak ürettiğimiz bu kutuların üzerine logo ve özel tasarım yapma imkanımız vardır. Bunun için gerekli olan tüm ekip ve ekipman firmamız bünyesinde yer almaktadır.

Çoğunlukla şirket hediyeliği ya da özel günler için kullanılan ahşap kutuda lokumlukların üzerine dilerseniz yazı ya da sembol de ilave edilmektedir. Üretim aşamasında tecrübeli ve bilgili personellerin görev alması sayesinde yapılan her tasarım başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. Burada müşterinin talebini firmamıza en iyi şekilde anlatması yeterli olacaktır. İstenilen özelliklere sahip kutular en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.


Dekorlu Ahşap Lokum Kutuları

Dekorlu ahşap kutular genellikle lokum koyma amaçlı kullanılmakta olup farklı ebatlarda olacak şekilde hazırlanır. Güzel bir hediyelik olan bu kutular Osmanlıdan günümüze kadar ulaşan lokum geleneğinin şık bir şekilde devam ettirilmesine aracılık eder.

Hem yurtiçinde hem de yurt dışında severek kullanılan ahşap tasarımlarda en özgün modeller hazırlanmakta ve müşterinin beklentileri en iyi şekilde karşılanmaktadır. Firmamız açısından müşteri memnuniyeti son derece önemli olduğundan bunu başarmak adına her müşterinin isteği ve talebi dinlenmekte, buna en uygun ürün hazırlanmaktadır. Toplu siparişlerin her biri bu şekilde özenli tasarlanıp en hızlı şekilde müşteriye verilmektedir.


Ahşap Dekoratif Lokum Kutuları

Ahşap dekoratif kutular sayesinde göndereceğiniz kutular daha değerli ve özenli görünecektir. Bu tarz ürünler için özel CNC makineleri ve lazer kesim yöntemleri kullanılmakta olup dilerseniz kutuları daha sona dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

Tüm ahşap kutular isteğinize bağlı ve size özel olarak üretilmektedir. Bunlar genellikle stoklu olmayıp siz talebinizi bize ilettikten sonra isteğinize göre hazırlanmaktadır. Bu nedenle isteğiniz kutunun nasıl olacağını bize telefonla, doğrudan firmamıza gelerek ya da internet sitemiz üzerinden iletebilirsiniz. Tüm hizmet talepleriniz en hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Üretimde hiçbir zaman kaliteden ödün verilmemekte olup fiyatlar da ekonomik olacak şekilde belirlenir. Bu sayede en kaliteli kutuları en uygun fiyatlardan sipariş verebilirsiniz.


Ahşap Lokum Kutuları Sipariş

Ahşap lokum kutuları sipariş vermek istediğinizde kutunun ebatları, logonun şekli ve nasıl işlenmesi gerektiği, eğer kaplama istiyorsanız bunun nasıl yapılacağı, toplam kaç tane kutu yapılacağı gibi temel bilgileri bize iletmeniz gerekir. Eğer istediğiniz ürüne dair örnek bir resim varsa onu da bizimle paylaşabilirsiniz. Bu tür detaylarla birlikte ürün talebinizi bize ilettikten sonra gerekli hesaplamaları yapıp size en uygun fiyat seçeneğini çıkaracağınız. Bu fiyata onay verdiğiniz takdirde hiç vakit kaybetmeden üretim aşaması başlamakta ve anlaşılan gün ile saatte ürünleriniz teslim edilmektedir. Bu sayede kaliteli ve güvenilir hizmetin farkını her zaman görebilirsiniz.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021