[x] KAPAT

Ahşap Şarap Kutusu

Ahşap Şarap Kutusu

Ahşap şarap kutuları bazen kişisel kullanım bazen de vitrin malzemesi gibi özelliklere göre değişik amaçlarla tercih edilebilir.

Şarap Kutusu Nedir Neden Kullanılır?

İçerisinde şarap şişesi vs. alkollü alkolsüz içecek barındıran ahşap kutular şarap kutuları olarak değerlendirilebilir. Satış mağazaları kanallarında bu tür kutular özel tasarım özellikleri ile beraber kullanılabilir. Bir şarap kutusunun tasarımında marka ve model açısından seçebileceğiniz birçok tür vardır. Bazısı içi kısmen gösterirken bazısı raf görüntüsü veren bir özellik de taşıyabilir. Ahşap kutu modelleri seçim anlamında imza, logo tasarımı baskı özellikleri de belirlenerek işleme sokulabilir

Ahşap Kutular Başka Ne Amaçlar İçin Kullanılır?

Satın almak istediğiniz ahşap kutu modelleri amaç olarak kendi ihtiyaçlarınıza göre çok farklı şekilde kullanılabilir.

  • Kalemlik, kalem kutusu amacıyla türlü modelleri seçebilirsiniz.
  • Raf ve ürün sergileme amacıyla mağazalarda yerleştirilebilir.
  • Ahşap malzemeler üzerinden reklam yapmak isteyenler için avantajlı bir malzeme olabilir. Logo baskı ve ürün, desen vs. açısından seçim yapılabilir.
  • İçerisine hediye kavanoz koymak üzere değerlendirilebilir. Derin ahşap kutular bu amaçla sıklıkla kullanılır. Derinliğe göre değişik malzeme çeşitleri de konabilir.
  • Genel amaçlı olarak ahşap kutu malzemeleri kullanılabilir.
  • Makyaj malzemesi türlerini koymak üzere alabilirsiniz.
  • Dekorasyon aracı olarak dilediğiniz alanda değerlendirebilirsiniz.
  • Ahşap malzeme desenlerini belirleyerek her türlü alanda kutu gereken yerlerde kullanabilirsiniz.

Ahşap Kutusu Desenleri

Kutu desenleri şekli, kişisel ve kurumsal açıdan beklentilere göre değişebilir. Ahşap malzemelerin kutu yapısı ve desen özellikler arasında ilişki vardır. Sadece yazı yazdırmak isteyebileceğiniz gibi istediğiniz görseli baskı yaptırmak üzere de çözüme odaklanılabilir.

Pasta Tasarımlarında Ahşap Kutular

Pasta tasarımlarını özel olarak hediye paketi yaptırmak istediğinizde ahşap kutu modelleri seçimi yapılabilir. Hazırlıklarınızın özel olmasını istediğiniz yerlerde bu pasta tasarımı türlerinden seçimler yapabilirsiniz. Pasta büyüklükleri kapsamında kutu seçimleri de buna göre olabilir. Kuru pasta çeşitleri de bu tür kutularda evlerde, iş yerlerinde olabilir. Kuru pasta dışı sabun kutular veya içecek kutuları açısından da değerlendirilebilir. Ön araştırma yaparken kendi istekleriniz talepleriniz doğrultusunda işlemler sürdürülebilir. Tasarım açısından avantajları kullanabilirsiniz.

Ahşap Şarap Kutusu Modelleri

Binlerce yıldır elimizde işlenen ahşap günümüzde de popülerliğini korumaya devam ediyor. Ahşap doğal güzelliği, sağlıklı ve uzun ömürlü olması nedeniyle mükemmel bir dekorasyon parçalarından biri olmayı başarıyor.

Çok amaçlı kullanılabilen ahşap kutu modelleri zarif bir sunumun vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Ahşap kutu modelleri farklı ölçü, malzeme ve boya tekniğine göre tasarlanmıştır. Özellikle hediye şeklinde kullanılan ahşap kutu modeller yıllar boyunca sağlamlığından bir şey kaybetmez. Dekoratif olarakta dikkat çekmeyi başaran ahşap hediye kutuları, verilen hediyeleri daha da anlamlı hale getiriyor. Ahşap kutu ile sunulan hediye sevdiğiniz kişideki değerinizi daha da arttırıyor. İsme özel olarakta ahşap kutu modelleri hazırlanabiliyor.

Biz bu adres üzerinden ahşap kutu ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde karşılayabiliriz. Amacımız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en doğru ürünleri en uygun fiyatlara sunabilmektir. Kullandığımız ekipmanlarının tamamı birinci sınıf kalitededir. Uzun yıllardır baskı sektöründe deneyim kazanan ekibimiz her gün yeni bir heyecanla hareket ediyor. Sipariş ettiğiniz ürünlerimiz Türkiye’nin her noktasına başarılı bir şekilde gönderilebiliyor.

Gerek tasarım gerekse üretim konusunda sizlere en iyi desteği verebiliyoruz. Temel prensibimiz müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutabilmektir. Aklınıza gelen her türlü soruyu buradan bizlere iletebilirsiniz.

Şarap Kutusu Çeşitleri

Ahşap kutularımız yüksek kaliteli ahşaptan üretilmektedir. Ahşap kutu modellerimizi isteğe göre hazırlayabiliriz. İsteklerinize özel ürünleri kendi atölyemizdeki ustalarımız ve makinelerimiz ile yapabiliyoruz. Biz bu adres üzerinde yıllardır ahşap kutu satışı gerçekleştiriyoruz. Üretimlerine hız kesmeden devam eden firmamız, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor.

Son derece uygun fiyatlarla ahşap kutu modellerimizi sunabiliyoruz. Özel olarak tasarlanan bu kutularla hediyeleriniz çok daha değerli hale geliyor. Uzun ömürlü yüksek kaliteli ürünleri tek tıkla adresimizden sipariş verebiliriz. Bu özel dekoratif objeler beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya devam ediyor. Çekmeceli ahşap kutu modelleri eşyalarınızı güvenle saklayabilir. Asansörlü ahşap kutular ise özellikle takı ve mücevherleriniz için özel bir koruma alanı sunar. Kaliteli ahşap materyaller kullanılarak hazırlanan bu objeler yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

Ahşap Kutu İncele

Evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ahşap kutu çeşitleri farklı tasarımlarla elinizin altına geliyor. Özel işçilikle hazırlanan bu ürünler beklentilerinize de yanıt verebiliyor. Oldukça şık bir görünüme sahip olan ahşap kutu modellerini tek tıkla internet adresimizden satın alabilirsiniz.

Promosyon dağıtırken ya da hediye verirken ürünlerinizi ahşap kutu modelleri müşterilerinizin de ilgisini çekecek. Ahşap kutuların üzerine logo firma ismi yada kişiye özel olarak baskı yapabiliriz.

Bir çok alanda kullanılan ahşap kutular pazarlamanın önemli ürünlerinden bir tanesidir. Kutuların marka bilinci oluşmasında yardımcı olan bu ürünlere sizlere geniş bir alternatif sunuyor. Ahşap kutu seçeneklerimiz beklentilerinize karşılık verecek şekilde hazırlandı. Mükemmel tasarımları ve baskı kalitesiyle sizde dikkat çeken ahşap kutulara sahip olabilirsiniz.

Biz yıllardır bu adres üzerinden kullanıcılarımıza destek veriyoruz. Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürünleriniz firmamız güvencesi ile sizlere sunulur.

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021