[x] KAPAT

Ahşap Ürün Kutusu

Ahşap Ürün Kutusu

Bilindiği üzere ahşap ürün kutuları hayatımızın pek çok alanında kullanılmaktadır. Biz de ahşap ürün kutusu imalatı ve satışı yapan bir firma olarak alanında öncü hizmet vermekteyiz.


En Eski Ve Değerli Kaynaklardan Biri Ahşap

Ahşap ürün kutusu edinmeyi düşünüyor ancak her anlamda en iyisine ulaşmayı hedefliyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz. Ahşap ürün kutuları, doğru kişilerin eline geçtiğinde oldukça değerli hale gelmektedir. Her ne kadar kimi kesimlerce değeri bilinmese de ahşap ürün kutusuna sahip olmak kullanış itibariyle pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Bir ürün kutusuna sahip olmayı planlıyor ancak nasıl bir ürün kutusu alacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, harekete geçmeden önce muhakkak bizimle iletişime geçmelisiniz. Her ne kadar piyasada pek çok farklı malzemeden oluşan ürün kutusu bulunsa da ahşap ürün kutularının yeri her daim farklı bir noktadadır. Ahşap ürün kutusunu çekici kılan ana etmenlerden biri ahşap ürünlerin hiçbir zaman değerini yitirmemiş olması ve yitirmeyecek olmasıdır.

Ahşabın insan hayatındaki varlığı yüzyıllar öncesine kadar dayanmaktadır. Ahşap, insanların elinde olan en eski ve en değerli kaynaklardan bir tanesidir. Elbette ahşap ürünlerin binlerce yıldır kullanılıyor olmasının altında yatan çeşitli etmenler bulunmaktadır. Bilindiği üzere hiçbir başarı tesadüf değildir. Ahşap ürünlerin yüzyıllardır insanlar tarafından kullanılıyor olmasının altında yatan başarı ise ahşabın doğal güzelliğidir. Ayrıca ahşap en sağlıklı ve uzun ömürlü malzemelerden bir tanesi ve belki de en önemlisidir.


Uygun Fiyata Kaliteli Ahşap Ürün Kutusu

Doğanın bize sunmuş olduğu eşsiz malzemelerden bir tanesi olan ahşap şimdi de ürün kutularında kullanılmaktadır. Kullanıcıların beğeni ile satın aldığı ve uzun yıllar kullandığı ahşap ürün kutusu, aynı zamanda pek çok kişi tarafından da hediyelik malzeme olarak satın alınmaktadır. Siz de şayet bir hediye almayı düşünüyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve birbirinden güzel ahşap ürün kutularına sahip olabilirsiniz.

Bahsedilmiş olduğu üzere ahşap ürün kutuları oldukça güzel olan ve karşı tarafta etki yaratabilecek nitelikte ürünlerden bir tanesidir. Sevdiğiniz insanlara ahşap ürün kutusu alarak onları değerli hissettirebilir veya kendinize ahşap ürün kutusu sipariş ederek kendinizi şımartabilirsiniz.

Ahşap ürün kutusunun insan hayatında önemli ve güzel bir ürün olması pek çok insan tarafından kabul edilmektedir. Ahşap ürünler insanlar için hem bir ihtiyaç hem de bir şıklık unsurudur. Biz de buradan hareketle ahşap ürün kutusu imalatı gerçekleştirmekteyiz.

Ahşap ürün kutusu üretimi ve satışı yapan pek çok firmadan farklı olarak kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca imalatını gerçekleştirmiş olduğumuz ahşap ürün kutularımız yalnızca ihtiyacı karşılamamakta aynı zamanda göze de hitap etmektedir. Kullanıcılarımızın istek ve beklentileri bizim için oldukça önemlidir.

Alanında uzman, tecrübe sahibi ve eğitimli bir kadro ile profesyonel hizmet vermekteyiz. Attığımız her adımda bilinçli bir şekilde hareket ediyor ve ahşap ürün kutusu üretimi noktasında toptan üretici firma olarak alanımızda öncü olmanın güvencesini veriyoruz. Garantili bir hizmet almak istiyorsanız yalnızca bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Toptan üretici firma olmanın her türlü avantajını müşterilerimize sunmak istiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çıktığımız bu yolda kullanıcılarımızın bütçesini de düşünme sorumluluğunu üstümüzde hissetmekteyiz. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti kadar bütçesini zorlamadan alışveriş yapabiliyor olması da ziyadesi ile önemlidir.

Tüm bunlar ek olarak bir ürünün hoş bir görünüme sahip olması, kaliteli ve garantili olması ile uygun fiyata alınabilmesi kadar ürünün bulunabilir, yani erişilebilir olması da oldukça önemlidir. Toptan ahşap ürün kutusu üretimi yapan bir firma olarak yalnızca bir telefon uzağınızdayız.Helen lazer, üretim potföyündeki çeşitlilik, hammaddeye ulaşım gücü, müşteri ilişkileri gibi konularda rakiplerine kıyasla açık ara öndedir. Bu öndelik firmaya  müşterilerine sunduğu fiyatlarda da avantajlı olma hakkı tanımıştır. Diğer firmalarda ürün kutusu fiyatları devamlı değişiklik gösterirken, helen lazer dalgalı kurtlardan etkilenmeden fiyatlarını sabit tutarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Helen Lazer İzin ve Belgeler

Helen lazer faaliyetlerini sürdürürken müşteri memnuniyeti odağında sürekli gelişimi hedeflemektedir. Bunun için faaliyet alanında gerekli olan tüm izin, belge, yetki haklarına sahiptir. Firmanın sahip olduğu belgeler aşağıdaki gibidir:
Sanayi Bakanlığı: 757036 belge numarası altında Ahşap Kutu İmalat
Ruhsat ve Denetim İşletmesi:2020-4028 numarası altında Ahşap Kutu İmalat
Esnaf ve Sanatkarlar Odası:23052944 numaralı altında Esnaf ve Sanatkarlar odası kaydı
İstanbul İtfaiyesi Uygunluk Beyanı
Vergilendirme: 2013 yılından bu yana vergi mükellefidir
Helen Lazer Makine Parkuru

Helen Lazer ürünlerindeki kaliteyi ve sürdürülebilir ürün çeşitliliğini işinde en iyisi olan ustalarının emeklerini, zengin makine parkuru ile birleştirmesine borçludur. Lazer kesimlerde Kalender Lazer kesim makinemiz ile kesim işlemleri yapılmaktadır.

Helen Lazer Lazer Kesim Kutu Fiyatlandırma

Helen lazer ahşap kutu imalatında güncel piyasa dalgalanmalarını fiyatlara yansıtmayan  tek firma özelliği taşımaktadır. Fiyatlarda adetli alımlar ile palet alımlar farklı değerlendirilmektedir.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021