[x] KAPAT

Menteşeli Ahşap Kutu

Menteşeli Ahşap Kutu

Ahşap kutular doğal yapısı ve fonksiyonel özellikleriyle beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Modern saklama kutularına sahip olmak istiyorsanız menteşeli ahşap kutuları tercih edebilirsiniz.

Menteşeli ahşap kutu modelleri gizli menteşesi ve ahşabın kendine has sıcacık dokusu ile kendisine hayran bıraktırıyor. Son derece estetik olan bu ürünü ister ofisinizde isterseniz evinizde kolayca değerlendirebilirsiniz. Menteşeli ahşap kutular saklama konusunda güncel çözümler sunuyor. Artık üzerinizde bulunan yüklerden kolayca kurtulabilirsiniz. Güçlü yapısı sayesinde menteşeli ahşap kutular uzun süreli kullanılabilir. Ahşabın verdiği doğallık ve estetik odanıza farklı bir hava katıyor. Çeşitli eşyalarınızı ahşap kutular içerisinde saklama imkânına erişebilirsiniz. Farklı ebatlarda imal edilen ahşap kutular özel işçilik ya da fabrikasyon olarak yapılabiliyor.

Ahşap kutuların hepsi ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı. Her boyda ve ölçüde ahşap kutu modelini sitemizden satın alabilirsiniz. Menteşeli ahşap kutu yüksek kaliteli ahşaptan üretiliyor. Ahşap kutu modellerimizi isteğe göre hazırlayabiliriz. İsteklerinize özel ürünleri kendi atölyemizdeki ustalarımız ve makinelerimiz ile yapabiliyoruz. Biz bu adres üzerinde yıllardır ahşap kutu satışı gerçekleştiriyoruz.


Menteşeli Kutular

Ürünlerimiz yüksek kaliteli ağaçlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Doğal işçiliği sayesinde uzun süreli olarak kullanılabilmektedir. Ürünlerimiz üzerinde kimyasal madde yer almaktadır. Kutularımızı elinize aldığınız zaman kaliteyi kolayca hissedebilirsiniz. Menteşeli sandıklar katlanabilir yapısı ile bilinir. Ağır yük konusunda da tercih edilmektedir. İstediğiniz ebatlarda menteşeli kutu üretimi yapabiliriz. Üretim konusunda sınırsız desteğimiz devam ediyor. Menteşeli kutu modellerimiz;

  • Depolama da çözüm sunar.
  • Öncelikle katlanabilir yapısı sayesinde kolayca kullanılır.
  • Uzun süreli kullanılabilir.

Promosyon dağıtırken ya da hediye verirken bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bir çok alanda kullanılan ahşap kutular önemli reklam ürünlerinden bir tanesidir. Bu tasarımlar özellikle marka bilincinin oluşmasına büyük bir katkı sağlayacaktır. Ahşap kutu seçeneklerimiz beklentilerinize tam olarak karşılık veriyor. Mükemmel tasarımları ve baskı kalitesiyle sizde dikkat çeken ahşap kutulara sahip olabilirsiniz.

Ahşap kutu çeşitlerimizle sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Modern tasarımlı kutularımızı istediğiniz zaman inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Kullanım pratikliği sunan ahşap kutu modelleri, şimdi çok uygun fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Menteşeli ahşap kutular boyutları sayesinde her yere kolayca taşınabiliyor. Desenli ve desensiz modelleri de yer almaktadır Göz zevkine hitap ede bu ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ahşap malzemeden üretilmiş olmaları dekorasyon konusunda büyük avantajlar sunuyor.

Kilit sistemine sahip ahşap kutular hem kullanım açısından hem de tasarım açısından beklentileri fazlasıyla karşılayabiliyor. Ahşap kutuların kapaklarının kilitlenebilir özelliğinin bulunması sevdiğiniz eşyaları ve takıları güvenle saklamanıza olanak sağlıyor.


Menteşeli Ahşap Kutu Fiyatları

Menteşeli ahşap kutularımızı Türkiye’nin her yerine gönderebiliyoruz. Dünya standartlarına uygun bir ürün olarak karşınıza çıkan bu tasarımlarla saklama alanları çok daha özel bir hale dönüşüyor. Katlanabilir yapısı daha fazla saklama alanları oluşturmanıza yardımcı olur. İnternet adresimiz istediğiniz sayıda ve ebatta katlanır sandık satışa çıkarabiliyor. Özel olarak tasarlanan bu kutularla hediyeleriniz çok daha değerli hale geliyor. Uzun ömürlü yüksek kaliteli ürünleri tek tıkla adresimizden sipariş verebiliriz. Bu özel dekoratif objeler beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya devam ediyor. Çekmeceli ahşap kutu modelleri eşyalarınızı güvenle saklayabilir.

Evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ahşap kutu tasarımlarımız beklentileri tam olarak karşılamayı başarıyor. Oldukça şık bir görünüme sahip olan ahşap kutu modellerini tek tıkla internet adresimizden satın alabilirsiniz. Ahşap kutuların fiyatları, ürünlerin modellerine ve kullanım özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Klasik ya da süslü ahşap kutu çeşitlerimizle sizleri bekliyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021