[x] KAPAT

Toptan Ahşap Kutu

Toptan Ahşap Kutu

Ahşap kutular birçok şekilde bulunur. Kişiye özel ahşap kutular son zamanlarda birçok kişinin dikkatini çekmekte ve beğenilmektedir

Toptan ahşap kutu, olarak sizlere kaliteli ve modern kutu üretimi hizmeti sağlıyoruz. Ekiplerimiz özel tasarım kutular üreterek müşterilere en iyi şekilde hizmet vermektedir. İsteğe bağlı olarak ahşap kutuların üzerine lazer ile baskı uygulamasını da yapmaktayız. Birçok çeşit ahşap kutu mevcuttur. Bunlar sabun kutuları, lokum ahşap kutuları, kayısı ahşap kutuları ve genel amaçlı kullanılan ahşap kutularıdır. Müşterilerimizin isteğine göre üretimi yapılır ve toplu bir şekilde gönderilir. Kısa zamanda göndermek ve müşterilerimizi bekletmemek görevimizdir. Bu sebeple kısa süre içerisinde beklediğiniz kutular sizlere ulaşır. Bizim amacımız müşterilerimizin memnuniyeti ve onların güvenini sağlamaktır. Bu sebeple elimizden gelenin daha fazla yapmasına özen gösteririz. Sipariş verdiğiniz takdirde gün içerisinde siparişleriniz hazırlanır ve daha sonra ise kargoya verilir. Kargoya verildikten en fazla 3 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir. Siparişleriniz ise en fazla 2 iş günü içerisinde imalat edilir.


Kaliteli Hizmet

Ahşap kutu üreten firmamız 2013 senesinde kurulmuş olup, o günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Firmamız bu sektörde öncü bir firmadır. Bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için toptan kaliteli ahşap kutu bulmanız kolaydır. Kurulduğumuz günden, günümüze kadar binlerce özgün tasarım yaptık ve müşterilerimize sunarak onları şaşırtmayı başardık. Senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için bu piyasada belli bir yer edindik ve bu konuda çok sayıda referanslarımız mevcuttur.  Bizim için öncelik her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güvenidir. Bunun için ise ekip olarak çalışma sağlıyoruz. Firmamızda çalışan ekiplerimizin her biri işinde uzman ve işini düzgün yapan kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda bu kişilerin yetkili belgeleri mevcuttur. Sipariş verdiğiniz zaman hemen kutularınızı yapmaya başlıyoruz ve iş biter bitmez kargoya veriyoruz. Sipariş verdiğiniz ürünler en geç bir hafta içerisinde sizlere teslim edilir. Bu sebeple özellikle toptan kuru sipariş edecekseniz gerekli olmadan bir hafta önce siparişinizi oluşturmanız gerecektir.

Kutuların imalatını kendimiz yapıyoruz ve baskıya gönderiyoruz. Kullandığımız cihazlar son teknolojiktir. Hizmetimizi sizlere en iyi şekilde göstermekteyiz. Sizde kaliteli hizmetimizden yararlanmak ve ahşap kutu almak istiyorsanız bizimle istediğiniz zaman iletişime kurabilirsiniz. Sizlere her zaman hizmet vermekten onur ve gurur duyduk duymaya da devam edeceğiz. Kutular son zamanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Özel günler içinde birçok kişinin tercihi ahşap kutulardır. Kişiye özel olan bu kutular kişinin kendini değerli hissetmesine sebep olur. Sizde sevdiklerinizi sevindirmek istiyorsanız onlara ahşap kutu hediye edebilirsiniz. Firmamız da muhteşem desenlere sahip, çeşit çeşit ve renk renk ahşap kutu bulmanız mümkündür. Dilerseniz sizin zevkinize göre de yapabilmekteyiz. Sizin yamanız gereken aklınızda olan kutuyu bize göndermeniz olacaktır. Ekiplerimiz hayal ettiğiniz kutuyu kısa zaman içerisinde yapıp sizlere gönderecektir.


Toptan Ahşap Kutu Fiyatları

Firmamız ahşap kutu üretiminde kaliteli ve üst seviye birinci sınıf malzeme tercih eder. Kutularımızın her biri modern bir görüntüye sahiptir. Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana kendimizi yenileyip geliştirdik. Halada yenilemeye ve gelişmeye özen gösteriyoruz. Deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.  Fiyatlarımız ise kutuların modeline ve edatına göre farklılık göstermektedir. Amacımız sizler kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlamaktadır. Bu sebeple sektöre baktığınızda en uygun fiyat garantisini sizlere biz vaat ediyoruz. Bizlere güvenebilir ve bizlerden, istediğiniz zaman üst seviyede hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere kişiye özel hizmetlerimizi de sunmaktayız. Sizde kişiye özel ahşap kutu arayışındaysanız bizi arayabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021