[x] KAPAT

Ahşap İşlemeli Ofis Tabelası

Altın İşlemeli Ofis Tabelası

Mat Sİyah Gümüş Varaklı Ofis Tabelası

Ofis Tabelası

Ofis tabelası gelen anlamıyla; bazı işletme veya kuruluşların kendi reklamlarını veya tanıtımlarını yapmak için kullandıkları bir tür materyallerdir.

Ofis Tabelası Malzeme Seçimi


Ofis tabelaları farklı malzemeler kullanılarak yapılır. Malzeme seçiminde görsel anlamda dikkat etmemiz gereken  ayırt edici özellikler olmalıdır. Tasarımla yapılan ofis tabelası ilgi çekebilen  bir tanıtım aracı olduğu için seçimlerimizi de ona göre yapmalıyız. Böylece ofis tabelasından istenilen etki sağlanmış olur.

Tabela fiyatlarına bakacak olursak  en ekonomik olan ofis tabelası,  vinil germe tabeladır.
Bunların dışında kullanılan malzeme itibariyle  biraz maliyetli olan  pleksi kutu harf tabela da en fazla tercih edilen tabela çeşididir. Çok şıktır ve uzun süre kullanım sağlar 
 Bunların yanı sıra ofis  tabelalarınızın vazgeçilmezi led ışık ile renklendirilen tabelalardır. Güzel bir görüntü oluşmasını sağlarlar.

Ofis Tabela Çeşitleri Nelerdir?


Işıklı ofis tabelası,
Pleksi ofis tabelası,
Kompozit ofis tabela
Paslanmaz Krom ofis tabelası
Alüminyum ofis tabelası 
Bir tabelayı yaparken kullanılan malzeme her açıdan önemlidir. Ofis tabelalarını diğerlerinden farklı kılan özellikler tabela modellerindeki tasarımlardır. 
Malzeme seçerken tabelaların montaj yapılacakları yerin büyüklüğü ve  yaratılmak istenilen görsel etki göz önüne alınarak  kullanılacak malzeme seçimi  ona göre yapılmaktadır.
     
Ofis tabelalarının da şeffaf, ışıklı veya cam gibi malzeme seçimleri olan  tabelalar oldukça fazla alternatifler içermektedir. Tabelalar genel olarak  orta ve küçük ebatta hazırlanmaktadırlar.

Ofis Tabelası İmalatı


Gelişen teknolojisi sistemlerine göre, uygun malzemeler kullanılarak uzman kişiler  tarafından imalatı yapılan ofis tabelası, oldukça kısa sürede  imal edilmektedir. Bazı durumlarda, İmalatın süresi, yapılacak tabela miktarına göre ve tabelanın ebatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde yapılan tabelalar da oldukça estetik ve güzel görünümlü olarak ortaya çıkmaktadır.

Ofis Tabelası Avantajları Nelerdir?


Reklam amacıyla da kullanılabilir.
Firmanın görsel logosunu oluşturur.
Müşteriyi etkileyerek satışa katkıda bulunur.
Müşteri açısından akılda kalıcı olursa tanıtım amaçlı katkı sağlar.
İşletmelerin konum bilgileri için önemlidir.
Hedef kitlenize ulaşmanızda fayda  sağlayacaktır.
Dışarıdan yaptıracağınız reklam tabelalarının yerine, ofis  tabelaları ofisinizin kısa sürede tanıtılmasını
Sağlamaktadır.
Gelen  misafirler, çalışanlar  ve müşteriler için ofise  daha kolay ulaşabilmeleri için hazırlanan bu tabelalar çok  önemli ve yararlıdır.

Ofis Tabelası Kullanım Alanları


Tabelanın en yüksek faydayı sağlayabilmesi için; monte edilecek yer seçimi çok önemli bir unsurdur. Tabelalar genel olarak,  dükkân veya işletmelerin ön kısımlarına  monte edilir.
Bazı durumlarda; iş yerinin ön kısmı dışında, yan kısmı, çatı gibi  birbirinden farklı yerlere monte edilebilmektedirler. Tabelalar, yön gösterme amacıyla işlek lokasyonlara da konulabilmektedirler.
   
Ofis kapılarınıza uygun olarak tasarlanan kapı giriş tabelasında çoğu zaman sadece  firma ismi bulunmaktadır. Bu tabelalara  görsellik katmak istersek, olağanüstü ışıklandırma ve renklendirme yapılabilmektedir. İstediğiniz tabela sade ve yalın ise ona göre tasarımlar da yapılabilmektedir. Tasarım tabelada başlar ve  firmanın başarısını her konuda etkiler.


 

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021