[x] KAPAT

Ahşap Çikolata Kutuları

Ahşap Çikolata Kutuları

Kaliteli ve şık malzemeler kullanılarak üretilen ahşap çikolata kutuları tombul, ince ya da uzun şekilde olabilir.

En özel şekilde tasarlanan ahşap çikolata kutusu müşterilerin taleplerine göre şekillendirilmektedir. Her bir kutu en özenli şekilde hazırlanmakta olup hediyelik çikolataların estetik şekilde görünmesine katkıda bulunur. İhtiyaca göre kutunun içerisinde çikolata servisi çin ekstra sünger koyulmaktadır. Bu gibi detayların her biri müşteri ile firma arasında başlangıç aşamasında yapılan görüşmede belirlenir. Müşterinin taleplerini firma temsilcimize en iyi şekilde iletmesi siparişin sorunsuz şekilde tamamlanması bakımından önemlidir. Temel amacımız mutlu müşteri sayımızı artırmak olduğundan bu sayede hedeflerimiz her daim gerçeğe dönüşmektedir. Müşteri ile firma temsilcimiz arasında yapılan ortak çalışmanın sonucunda istenilen sayıda ahşap kutular kullanıma hazır hale gelmektedir.


Logolu Ahşap Çikolata Kutuları

Logolu ahşap çikolata kutuları sayesinde firmanızın tanıtımı en şık şekilde yapılacaktır. Kutu üzerine logonuz en ince ve profesyonel şekilde işlenmekte olup isterseniz bu kısımda firmanızla ilgili isim ve temel bilgilere de yer verilmektedir. Nasıl bir tasarım istediğiniz tamamen size kalmıştır. Bu alanda profesyonel olmamız ve birbirinden başarılı işlere imza atmamız her zaman sizin için avantaj sağlayacaktır. Bu durumu firmanız için fırsata dönüştürmek adına hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz sayıda kutu siparişi verebilirsiniz. İlettiğiniz tüm siparişler deneyimli ve uzman personellerimiz sayesinde gerçeğe dönüştürülmektedir. Kutu üretiminde yeterli bilgiye ve deneyime sahip olmamız sizi kaliteli ürünlerle buluşturacaktır.


Ahşap Çikolata Kutuları Üretimi

Ahşap çikolata kutuları üretimi için firma arayışına girdiğinizde bu alanda faaliyet gösteren çok sayıda firma ile karşılaşabilirsiniz. Sektörde çok sayıda firma olmasına karşın bunların hepsi size istediğiniz özellikleri bir arada vermeyebilir. Özellikle bazı firmalarda fiyatlar düşük olmasına karşın kalite de düşük tutulmaktadır. Bu olumsuz durumla karşılaşmamak adına en kaliteli ürünlerin en uygun fiyatlardan satışa sunulduğu firmamızı tercih edebilirsiniz. Toptan fiyatına en uygun alışverişlerinizde talepleriniz eksiksiz şekilde uygulanmakta ve ihtiyacınızı karşılayacak ahşap kutu üretilmektedir. Kutunun boyutunu ve özelliklerini istediğiniz şekilde seçebilir ve firmamıza iletebilirsiniz.


Ahşap Çikolata Kutuları Fiyatları

Ahşap çikolata kutuları fiyatları belirlenirken pek çok özellik dikkate alınır. Her biri yüksek kalitede üretilen bu kutular ebat ve tasarım yönünden farklılık gösterir. Aynı zamanda üretim yapılacak olan sayı da müşteriden müşteriye değişeceğinden fiyatlar da bu unsurlara göre her müşteriye özel olarak belirlenecektir.

Eğer sipariş vermek istediğiniz kutu sayısı fazla ve ebatlar diğer standart kutulara kıyasla biraz daha büyükse bu durumda fiyatlar da artacaktır. Ancak firmamız maliyet hesaplaması yaparken her zaman müşteri memnuniyetini esas almakta ve en ekonomik fiyatları uygulamaktadır. Böylece tüm siparişlerde hem müşteriler hem de firmamız hizmetten memnun kalmaktadır. Bu durum firmamızın müşteri ağının gelişmesine de olumlu yönde katkıda bulunmaktadır.


Hediyelik Ahşap Çikolata Kutuları

Hediyelik ahşap çikolata kutuları sevdiklerinize ya da müşterilerinize vermek üzere yaptırabilirsiniz. Üretimde sayı sınırımızın olmaması sayesinde dilediğiniz sayıda ve özelliklerde kutu siparişi verebilirsiniz. Üretilecek her bir kutu için alanında deneyimli ve bilgili personellerimiz görev almaktadır. Bu sayede talebinize en uygun üretimler yapılmakta ve kutular zarar görmeyecek şekilde adresinize teslim edilmektedir. Eğer nasıl bir kutu yaptıracağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız daha önce yapmış olduğumuz üretimlere göz atabilir, sizi en iyi yansıtan modeli tercih edebilirsiniz. Her bir model size özel olarak yeniden şekillendirilmekte ve özgün hale getirilmektedir. Bu sayede istediğiniz modeli rahatça seçebilirsiniz.   

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021