[x] KAPAT

Ahşap Kutu Kadıköy

Ahşap Kutu Kadıköy

İşlevsel açıdan faydalı ahşap kutu kadıköy ürünleriyle firmamız beklentilerinizi karşılayan özel tasarımlarla hizmet vermektedir.

Masif Kutu

Üzeri hafif desenli masif kutu tasarımları ağız kısmı kapatılmış veya açık türde tasarımlarla sizlere sunulmaktadır. Özel bir kutu modeli isteyenlere kapsamlı çözümler sunuyoruz. Büyüklük açısından derinlik hesaplamaları da yaparak masif model ahşap kutu tasarımlarında es

kitmeli görüntüden de hoşlananlar keyif alacaktır.


Lazer Kesim Ahşap Kutu

Görsel açıdan tasarımların oluşmasında lazer kesim aletinin etkisi çok büyüktür. Bu makine ile dilediğiniz görseli tasarıma göre şekillendirerek debelendirebilirsiniz. Oluşan model çeşitliliği sınırsız şekilde ahşap kutu kadıköy firmamızda şekillenebilir. Lazerin nasıl şekil vereceği ve dekoratif açıdan neler yapacağı kritik bir konudur. Bununla alakalı fikir almak için ön araştırmalarınızı yapabilirsiniz. Kafanızdaki tasarımdan ve desenden emin olmayanlar için bu hazırlık süresinde size ekip olarak destek de olabiliriz. Ürün türleri açısından tatmin edici bir seçenek vardır.

Lazer kesim ahşap kutu modelleri değerlendirmesi yaparken öncelikle marka için mi baskı istediğiniz yoksa kişisel isim vs. yazdırmak için, dekorasyona özel bir ürün mü oluşturulacağı önem kazanmaktadır. İş yerlerinden gelen taleplere en iyi şekilde yanıt vermekteyiz. Bu açıdan size imalat garantisi ve memnun kalacağınız sonuçlarla alakalı garanti sunuyoruz. Lazer kesim ahşap kutu imalatı bu anlamda titizlikle ve kurumsal değerlerden uzaklaşmadan gerçekleşmektedir.


Sandık Şeklinde Ahşap Kutu Yapımı

Görüntüsü sandığı andıran ahşap kutu yapımı evde özel eşyalarınızı saklamak için güzel bir alan oluşturabilir. Büyük çaplı değil de küçük çaplı birtakım eşyaları bu alana yerleştirerek keyifle kullanım yapabilirsiniz.  Bu tür ürünlerde derinlik ve genişlik ortalama ahşap kutu ölçülerine göre daha da fazladır.

Yapımı aşamalarına gelince öncelikle renk ve model seçmeniz gerekiyor. Ardından üzerinde özellikle istediğiniz bir görüntü varsa, isim vs. gibi detaylar lazer işleme alınarak sonlandırılır. Proje aşamasındaki tasarımlar kesim ve baskı bölümleri bittiğinde en son kontroller yapılarak ilerleme kaydedilir.


Bal Koymak İçin Ahşap Kutular

Bal koyarak saklamak istiyorsanız kavanoz türlerinin gireceği şekilde bir ayarlama yaptırmak üzere firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Bal kavanozlarının kendi içerisinde türleri vardır. Ahşap kutu modelleri içerisinde tek seferde içine kaç tane bal kavanozu koyacaksanız buna göre büyüklük uzunluk derinlik ayarlaması yapabilirsiniz.

Bölmeleri Olan Hediyelik Kutular

Organize edici bir hediyelik ahşap kutu isteyenler bunu çok geniş kapsamda değerlendirebilir. Evlerde makyaj malzemesi sınıflandırması için değerlendirebilirsiniz. Küçük gözeneklere baharatlar koyarak mutfakta değişik bir doğal hava katabilirsiniz. Takılarınızın birbirine karışmaması için türlere göre sınıflandırma yapılabilir. Küpeler, bileklikler, kolyeler vs. isteğe göre yerleştirilebilir.


Dekoratif Ahşap Kutular

Ahşap kutuları evlerinizde dekorasyon malzemesi olarak değerlendirebilirsiniz. Salonlarda, oturma alanlarında içerisinde yapay çiçekler, süs malzemeleri koyarak hoş bir görüntü oluşturulabilir. Ayrıca dergi gibi okunacak malzemeleri de koyacağınız bir ürün alabilirsiniz. Bu

özellikle iş yerlerinde organik yaşama verilen önemi de yansıtacaktır. Sizin de bu gibi hassasiyetleriniz varsa ahşap kutuyu amaca uygun şekilde kullanabilirsiniz.


Ahşap Kutu Bakımı Nasıl Olmalı?

Özel olarak tasarlanan ahşap kutu modelleri, nemden uzak ve güneş almayan yerde bekletilmelidir. Belirli aralıklarla kuru bir bezle tozunu almalısınız. Uzun süreli kullanıma uygun özel üretim ahşap kutu türleri derinliği yüksek bir şişe kutusuysa içerisine bir sopa yardımıyla toz alacak şekilde ayarlama yapabilirisiniz. Bu temizleme işlemi esnasında malzemeye çok bastırmadan kullanım olmalı ve ana yapısı zarar görmemelidir. Özel ölçü ahşap kutu modelleri talep ve siparişleriniz için her dönemde sizi beklemekteyiz. Hayallerinizdeki ahşap kutu için bir adım ötedesiniz.

 

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021