[x] KAPAT

Ahşap Kutu Promosyon

Ahşap Kutu Promosyon

Ahşap kutu promosyon ürünler arasında yer almakta olup hem uzun ömürlü hem de şık olması sebebiyle pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir.

Ahşap kutu promosyon ürünleri kendi içerisinde model ve ebat olarak farklılık gösterir. Hangi tür model olursa olsun her birinin kaliteli olması son derece önemlidir. Böylece yapacağınız kalıcı hale dönüşecektir. Bunun için promosyon ürünlerinizi firmamızdan yaptırabilirsiniz. Toptan ahşap kutuları istediğiniz sayıda yaptırabilir ve uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Vereceğiniz tüm siparişler en hızlı şekilde tamamlanacak ve kutular istediğinize göre hazırlanacaktır. Böylece kutu amacınıza uygun olarak hazırlanacaktır. Eğer tanıtım amaçlı bu ürünleri dağıtmayı planlıyorsanız yapacağımız tasarımlarla insanların dikkatini kolayca çekebilirsiniz.


Ahşap Promosyon Kutuları

Çeşitli amaçlarla kullanılan ahşap promosyon kutuları istediğiniz şekillerde tasarlanmaktadır. Bunların üzerine lazer baskı tekniği ile iletmek istediğiniz mesajı ya da logonuzu kazıyabiliriz. Eğer yapılan baskı daha belirgin hale gelsin istiyorsanız altın yaldız, gümüş ya da siyah gibi farklı renkler kullanabilirsiniz. Özellikle logolu tasarımlarda farklı renklere yer verilerek kutunun daha ilgi çekici olması sağlanmaktadır.

Ahşap kültürümüzde binlerce yıldan bu yana var olduğu için en çok tercih edilen hediyelikler arasında yer almaktadır. Sağlıklı, faydalı, uzun ömürlü ve doğal güzelliğe sahip olması sebebiyle siz de hediyelik ürünleriniz için ahşap kutuları tercih edebilirsiniz. Doğanın sunduğu özgün malzemeler arasında yer alna bu ahşaplar sayesinde insanların aklında kalıcı yer edinebilirsiniz.


Promosyon Ahşap Kutu Modelleri

Promosyon ahşap kutu modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Kutunun içerisine koyacağınız ürünü dikkate alarak istediğiniz ebatlarda kutular sipariş verebilirsiniz. Genellikle bu kutular hediyelikler için ya da çikolata ve lokum gibi ürünlerin paketlenmesi amacıyla tercih edilmektedir. Çikolata ve lokum kutuları kare ya da dikdörtgen şekillerde olup geçirmeli kapak sistemine sahiptir. Kutunun kapak kısmında isim, logo gibi bilgiler görünür şekilde yer almaktadır. Buna alternatif olarak ahşap promosyon kutuları hediyelik ürünler için de kullanabilirsiniz. Özellikle kalem, plaket, tasarım tabak ve buna benzer parçaların sunumu için ahşap kutular son derece şık olmaktadır. Firmamızın bu konuda uzman olması sayesinde dilediğiniz modelde ve sayıda ahşap kutu promosyon ürünü satın alabilirsiniz. 


Ahşap Promosyon Kutu Sipariş

Ahşap promosyon kutu sipariş vereceğinizde öncelikle model seçimi yapmanız gerekecektir. Bu tür promosyonlar için içerisine kalem koyulabilen kutuları tercih edebilirsiniz. Dikdörtgen ve ince uzun şekilde tasarlanan bu kutuların dış kısmında lazer kesim işlemelere ve size ait bilgilere yer verebilirsiniz. Kutunun iç kısmında koyacağınız malzemeye özel alanlar oluşturulmaktadır. Böylece hediyelik ürününüz daha zarif ve şık görünecektir. Genellikle ahşaba uygun olması adına iş kısımda siyah sünger ve buna benzer malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede kullanacağınız ahşap kutu hem dış hem de iç tasarımı ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Buna karar verdikten sonra siparişinizi firmamızda tamamlayabilir ve kaliteli hizmetin farkını yaşayabilirsiniz.


Ahşap Kutu Promosyon Ürünleri

Ahşap kutu promosyon ürünleri ile ilgili firma arayışına girdiğinizde sektörde çok sayıda firmanın bu alanda hizmet verdiğini fakat hepsinin aynı özelliklere sahip olmadığını görebilirsiniz. Bunlar arasında firmamız hem yüksek hizmet kalitesi hem de uygun fiyatlarıyla her zaman öne çıkmayı başarmaktadır. Bu nedenle siz de ahşap kutu çeşitleri yaptırmak istediğinizde toptan üretim yapan firmamız her zaman sizin için en doğru adres olacaktır. Vereceğiniz tüm siparişler talebinize göre belirlenmekte olup belli bir çalışma planı dahilinde üretilir. Bunların hepsi başta belirlenen fiyata dahildir.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021