[x] KAPAT

Ahşap Kutu ve Kullanım Artıları

Ahşap Kutu ve Kullanım Artıları

Kullanım artıları ahşap kutu modelleri açısından ele alınması gereken bir konudur. Ahşap kutular üzerinden türlü amaçlarınızı yerine getirebilirsiniz.

Ahşap Kutu Kullanım Artıları Neler?

Bir ahşap kutunun kullanım artıları sizin beklentiniz doğrultusunda çeşitlenecektir. Bu açıdan sıralama yapmak gerekirse:

Ahşap kutular dekorasyon amacı için oldukça uygun malzemelerdir. Bir alanda kullanılan organik özellikli doğal malzemeler  görüntü açısından ferahlatıcı bir özelliktedir.

  • Ahşap malzemeler hem işlevsel hem de kolay kullanımı olan malzemelerdir.
  • Kalemlik, ofis malzemesi, yiyecek koyma alanı, alkollü alkolsüz içecek şişelerinin dekoratif durmasını sağlayan  malzemeler amaçlarıyla kullanılabilir. İçerisine kendi dilediğiniz tüm ürünlerden temin edebilirsiniz.
  • Ekonomik açıdan artı demektir. Uygun fiyat kullanarak hem hediye alabilir hem de kendi yaşam alanlarınızda değerlendirebilirsiniz.
  • Fincan setleri kullanımı yapılabilir. Ahşap kutu malzemeler kavanoz koymak için de idealdir. Bazen içerisine bir şey koymadan sadece süs malzemesi olarak da değerlendirilebilir.

Ahşap Üzerine Lazer Baskı Nedir

Ahşap malzemeler üzerine lazer baskı tekniği kullanılarak çözümler elde edilebilir. Lazer baskı taktikleri açısından bakıldığında teknolojik gelişmeler doğrultusunda baskı türleri değişebilir. Desen seçiminde logo veya kişisel beğeniler doğrultusunda işlemler sürdürülebilir.

Bitki Çayları İçin Kutular

Bir iş yerinde çok sayıda kişinin kullanacağı bitki çayı kutuları özel tasarım ahşap kutu üzerinden kullanılabilir. Genellikle kafe ve restoran tarzı yerlerde bu ürünlerden kullanım yaygındır. Kendiniz ev ve ofis ortamında da bu tür çok kutulu gözlü ahşap kutu modelleri  alınabilir.  Bitki çaylarının sınıflandırmasına göre işlemler yapılabilir.

Sabun Kutusu Nedir?

Sabunları satmak ya da kullanmak için bir alanda bekletmek istediğinizde sabun kutusu kullanırsınız. Bu kutu kullanımı artı sağlar, çünkü sabunların nemlenmeden kuru alanda beklemesi için hoş doğal görüntü verir.  Sabun kutu modelleri açısından seçim yaparken kapalı veya açık kutu seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Geometrik Şekilli Kutular

Geometrik şekillerden oluşan  ahşap kutu tasarımları popüler modellerle beraber kullanılabilir. Derinlik ve genel özellikler açısından değişiklikler söz konusu olabilir. Geometrik şekillere örnek verilirse, altıgen derin ahşap modeller, dikdörtgen tasarımlar gibi çeşitler bulunabilir.  Şişe, kavanoz, vs. için derin, küçük para malzemeler için de sığ kutular kullanabilirsiniz.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021