[x] KAPAT

Ahşap Kutu Yapımı

Ahşap Kutu Yapımı

Firmamız estetik ve kullanım değerlerini bir bütün olarak değerlendirerek ahşap kutular konusunda tasarım, yapım ve hazır ürünlerin satışı hizmetleri vermektedir. Teknik alt yapısı, ham madde stokları, uygun fiyatları ve kolay, güvenli, hızlı ticarete odaklı internet sitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesi sayesinde firmamız alanında liderliğini sürdürmektedir.


Çalışma Yöntemimiz

Firmamızın internet sitesinde sizler için tasarlanmış onlarca kutu modeline ulaşabilirsiniz. Bunun dışında kendine özgü tasarımları yaptırtmak isteyenlere de firmamız hizmet vermektedir. Öncelikle yapılması gereken tasarladığınız ya da sitemizdeki tasarımlardan seçtiğiniz ahşap kutu modelini boyutların ve logonuz ya da markanızla birlikte bize iletmelisiniz. . Çalışanlarımız gerekli hesaplamaları yapıp kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayarak ayrıntılı bir fiyat sunumu yapmaktadır.
 

Ahşap Kutu Fiyat

Fiyatların belirlenmesinde tek bir unsur rol oynamamaktadır. Ana maliyeti belirleyen unsurlar kutunun boyutları ve kilit sistemidir. Kutunun taşıyacağı yüke göre kilit sistemi yapım yöntemi değişebilmektedir. Standart kıstırma uygulaması ve menteşe uygulaması kilit yöntemlerini oluşturur. Ahşap renk çeşitliliği fiyatlarımızı etkilememektedir.
 
Ana maliyet unsurlarından sonra fiyatın belirlenmesinde öne çıkanlar kesme yöntemi, kazıma yöntemi, deri ve diğer aksesuarlardır. Son olarak kutunun montajlı ya da montajsız talep edilmesine göre de fiyatlar dalgalanmaktadır. Bu noktada montajsız talep maliyetten tasarruf ve çok sayıdaki siparişlerde nakliyat kolaylığı sağlamaktadır. Ek olarak tek bir siparişte adet sayısının artmasına karşılık fiyatları da müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda düşürmekteyiz. 


Ahşap Kutu Üretim

Üretim sürecinde makineler kullanmakla beraber el işçiliği ile özdeşleşmiş estetik değerden ödün vermiyoruz. Üretim sürecinde 2 tane 130 Watt gücünde 1800-1000 milimetre profesyonel lazer kesim makinesi kullanıyoruz. Buna ek olarak yüklü siparişlerde üretim sorunu yaşanmaması adına 1 tane 320 Watt gücünde GSI lazer tüplü makineyi her zaman hazırda bekletiyoruz.
 
Ahşap kutuların üretiminde sıklıkla tercih edilen ceviz ve akçaağaçtan yapılma 3 milimetre ham ahşap mdf’ler her zaman stoklarımızda hazır olarak bulundurulmaktadır. Bunun yanında stoklarımızda venge, krem ve siyah renk mdf’ler de mevcuttur. Stoklarımızda sürekli bulundurulan bu tür mdf’lerin dışında, ham madde temin ağımızın genişliği ve işlerliği sayesinde farklı renk tercihlerinize de hızlı bir biçimde yanıt verebiliyoruz.

Kutuların yapımında ve dekorasyonunda kullanılan ve stoklarımızda bulunan diğer maddeler ise şunlardır: 1, 2 ve 3 milimetrelik gold ve aynalı gümüş pleksiler, altın varaklı deri, menteşeler, mekanizmalar, kabarlar, neon tozları ve benzeri.
 
Kutu Modeli Çeşitliliği
 
Firmamız müşterileri için birçok kutu modeli tasarlamanın yanında sizlerden gelecek tasarımları da uygulamaya dökecek teknik ve ham maddesel yapıya sahiptir. Günümüzde popüler olan kutu modellerini kolaylıkla inşa edebiliyoruz. Bu model şekillerine şunlar örnek gösterilebilir: kare, küp, ince uzun dikdörtgen, kalp ve yuvarlak.
 
Modeller üzerindeki oyma motiflerinde müşterilerimize geniş bir istek kartelası sunuyoruz. Motifin işlenmesi sürecini logonuzun, markanızın ya da işlenmesini istediğiniz diğer şekillerin genel biçimi ve detayları belirlemektedir. Buna uygun olarak kesme ve kazıma yöntemlerini uygulayarak motiflerinize hayat verebiliyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021