[x] KAPAT

Neden Ahşap Kutu

Neden Ahşap Kutu

Çünkü ahşap dediğimiz maddeye şekil vermek kolaydır. Aynı zamanda ahşap hem doğal hem de dayanıklıdır. Bu yüzden biz ürünlerimizi ahşaptan üretmekteyiz. Ahşap kutular koruyucu madde içermez kaplamalarında hep en doğal malzemeleri kullanırız. Bu sayede sağlığınız için de tehlike oluşturmayacaktır. Otantik görünümleriyle bu birbirinden çeşitli ve birbirinden kullanışlı bu güzelim ahşap kutulardan siz de isterseniz eğer iletişime geçmenizi heyecanla bekliyoruz. Emin olun seçiminizden çok memnun kalacaksınız. Bu işte en iyi olan ve en çeşitli ürünleri biz üretiyoruz. Gözünüz hiçbir zaman arkada kalmasın.

Ahşap Kutuda Fiyatlandırma

En uygun fiyatlı ahşap kutular kırk beş TL gibi fiyatlardan başlamaktadır. En küçük ve en düz yani işlem görmemiş olanlarıdır. En yüksek fiyatlıları ise iki bin hatta üç bin TL ‘ye kadar ulaşmaktadır. Boyutları, kaplamada kullanılan malzemeler ve şekilleri büyük fiyat farklılıkları göstermektedir. Yani her bütçeye göre ahşap kutular piyasada mevcuttur. Mesela hediyelik ahşap kutular sürgülü ve fotoğraf baskılı olan ahşap kutular ise yüz ile iki yüz TL arasındadır. Günümüzde en çok tercih edilen ahşap kutular arasında yer alan bu hediyelik ahşap kutular oymalı ve kullanışlı olarak üretilmekte ve hizmetinize sunulmaktadır.

Ahşap Kutu Üretimi

Biz firma olarak sizin için özenle bu işi yapmaktayız. En iyi şekilde işlenmiş ağaçlarımızdan en kaliteli ahşapları biz üretmekteyiz. Önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizdir. Sizin için çalışan işinde uzman personel kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz. Müşteri odaklı çalışma politikamızla işimizin en iyisi olmamız kaçınılmaz. Kalite, güven ve tasarım her zaman bizden sorulur. Çok geniş bir yelpazesi bulunan ve hayatımızın her alanında kullanmakta olduğumuz bu değerli ahşaplar ile biz de bu sektörde önemli bir yer kaplamaktayız. Son teknoloji üretim araçlarımızla sizin için gece gündüz çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz olarak her zaman bizim yanımızda oldunuz. Hepinize minnettarız.

 

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021