Ahşap Kutu Model 154

 

EXLUSIVE SERİSİ

ÜRÜNLE ALAKALI DETAYLI BİLGİ

TEKLİF FORMU

NUMUNE TALEP

TEMCİLCİYİ ARA

RENK SEÇENEKLERİ

8MM PABLO DESENLİ

AKÇAAĞAÇ DESENLİ

CEVİZ DESENLİ

SİYAH DÜZ RENK

ÜRÜN BİLGİLERİ

Bu kutumuz akordeon kapağı ile öne çıkmaktadır. Akerdeon kapak özel ürünler ve sunumlar için ideal bir seçimdir. Fakat estetiği kadar dayanıklılığı da göz önünde bulundurmalıdır. Akordeon kapaklı kutular kargolama için çok uygun sayılmaz. Kırılgan yapısı kargo gönderilerinde daha çabuk kırılma ihtimali anlamına gelir. Vitrin sunumları ve bizati hediye teslimatları için gayet uygundur. Bu ahşap kutu iki farklı modelle üretilmektedir. Birincisi çerçeve üzerine kazıma yöntemi, diğeri ise ahşap oyma altına plekxiglass döşeme işlemi ile. İki model arasında fiyat farkı olabilir. üretim hattı ve fiyat talepleri için temsilcimizle görüşebilirsiniz

KUTU BİLGİLERİ

KALINLIK

6mm

MİNİMUM ÜRETİM

50 ADET

HAMNMADDE

Mdf-Poliglass

KATEGORİ

EKONOMİ SERİSİ

KAPAK TİPİ

KISTIRMA

ÖLÇÜ DEĞİŞİMİ

DEĞİŞTİRİLEBİLİR

KALİTE SEÇENEKLERİ

Yıldız Entegre

LOGO KAZIMA

OPSİYONEL

ÖLÇÜ SEÇENEKLERİ

Bu Ürün Aşağıda Belirtilen Aralıklara Bağlı Kalınarak, İstenilen Tüm Ölçülerde Üretilebilir

EN ARALIĞI

3cm-35cm ARALIĞINDA

BOY ARALIĞI

3cm-35cm ARALIĞINDA

DRN. ARALIĞI

3cm-16cm ARALIĞINDA

FİYATLANDIRMA

Makina envanteri ve ahşap alım gücümüzle en uygun fiyatları sunmaktayız. Fakat ahşap kutu fiyatlandırması, kutunun ölçüleri, ahşap kalitesi, seri üretim adedi gibi detaylara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple sabit bir fiyatı olmamakla beraber, yanıltma olmaması amacı ile herhangi bir fiyat yayınlayamıyoruz. Resimlerde numunesi sunulan ahşap kutu istenilen her ebatta üretilebilir. İşletmenize özel fiyat teklifi almak için aşağıda bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede fiyatlandırmanız mail adresinize iletilecektir.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Öncelikle projenizin tekliflendirilmesi gerekmektedir. Aşağıda bulunan teklif butonuna tıklayarak talep ettiğiniz kutu bilgilerinizi girebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda teklifiniz yanıtlnacaktır.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021
WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ