Kurumsal

Kuruluş ve Sürdürülebilirlik:

Helen Lazer 16.03.2013 yılında lazer kesim sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul/Pendik konumunda faaliyete başlayan işletmemiz, faaliyet alanlarının ve müşteri hacimlerinin büyümesi ve envanterine giren ek makinalardan sonra 2018 yılında Güngören/İstanbul Lokasyonuna taşınmıştır. Helen Lazer sektöre girdiği 2013 yılından itibaren hedeflediği üretim gücüne bağlı, makul fiyata en üst düzeyde kalite ilkelerine bağlılığını sürdürmekte ve sürdürecektir.

Reklamlama faaliyetleri, internet ağlarındaki bulunabilirlik ve memnun müşterilerin referansları ile süreklilik sağladığımız üretim gücüne güveniyoruz. Bu güvendiğimiz üretim gücü sayesinde  bütçe kaygısı yaşamıyor, hammadde firmaları ile stabil anlaşmalar yapabiliyor ve döviz kurlarındaki dalgalanmalardan etkilenmiyoruz. Hammaddenin alım gücü ve makina envanterimizdeki üretim kabiliyeti sebebiyle her daim hızlı ve makul fiyata üretim imkanı sunmaktayız. Bütün bunların yanı sıra Helen Lazer tüketici dostu bir işletme olarak, düşük döviz kurunda stoğunu oluşturduğu hammaddeyi döviz dalgalanması bahanesi ile müşterisine yüksek fiyatlarla yansıtmamaktadır. 2018 yılında başlattığımız ve 2019 ilk çeyreğinde faaliyete girecek olan Avrupa’ya satış faaliyetlerimiz sayesinde ihracattan kazanılacak dövizle yerli satıştaki döviz yükünü azaltarak müşterilerimize daha uygun fiyatlar sunmayı planlıyoruz.

Faaliyet Alanları:

Helen Lazer kuruluşunun ilk aşamasında ahşap kutu, lazer kesim, maket kesim, kumaş kesim gibi alanlarda faaliyet göstererek başlamıştır. 2018 yılında ahşap kutu üretiminde çok çeşitlilik, hammadde tedarik gücü, tasarımsal kabiliyetler ve müşteri ilişkilerimiz bizi ahşap kutu alanındaki faaliyetlerimizi yoğunlaştırmaya doğru sürükledi. Helen Lazer Türkiye geneline her türlü ihtiyacı hitap eden kaliteli ahşap kutuları üretim gücündeki avantajlarla makul fiyatlara sunmaktadır. Helen Lazer şu anda faaliyet alanının odak noktasına ahşap kutuyu önceliğe alarak daha az maliyete üretim, daha çok tasarım ve daha iyi lojistik üzerine çalışmaktadır. Şuanda günümüzde tüm Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ülkelerine de sunum yapacak altyapıyı hazırladık ve transport işlemleri için Fedex International firması ile anlaşma sağladık. 2019 şubat aylarında yurtdışı ihracatlarımız vizyon planımıza dahil edilerek arge çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Helen Lazer, Ahşap kutunun yanı sıra halihazırda bulunan müşteri kitlesine bağlı olarak mimari proje ve diğer lazer kesim hizmetlerini sürdürmektedir.

Envanter ve Fiyat Politikamız:

Helen Lazer 2 Adet 130W profesyonel lazer makinası ile aktif hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra sözleşmeli uzun vadeli ahşap kutu projelerinde çalıştırdığımız 320Watt GSI tüplü lazer kesim makinamız bulunmaktadır. Şirket konumumuzun lazer makina üreticisi ile aynı sanayi bölgesinde bulunmasıyla beklenmedik her olası hataya anlık çözüm sunma avantajımız bulunmaktadır. Bu sayede Helen Lazer müşterilerine kesintisiz ve taahhüt ettiği sürelerde iş sunumu yapma imkanı sağlamaktadır. Helen Lazer olarak müşterilerimize her daim uygun fiyatlar sunabilmekteyiz. Makina envanterlerindeki maliyet avantajımız, yedek parça, lojistik ve makina altyapısındaki tüm imkanlarımız buna olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, hammadde alım gücümüz, döviz kurlarının dalgalanmasından etkilenmeyecek düzeyde olup, belirli dönemlerdeki döviz dalgalanmalarını abzorbe edebilecek üretim hattı ve hammadde tedarik imkanlarımız bulunmaktadır.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021
WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ