Ahşap Kutu Model 401

 

PLATINUM SERİSİ

ÜRÜNLE ALAKALI DETAYLI BİLGİ

TEKLİF FORMU

NUMUNE TALEP

TEMCİLCİYİ ARA

RENK SEÇENEKLERİ

8MM PABLO DESENLİ

AKÇAAĞAÇ DESENLİ

CEVİZ DESENLİ

SİYAH DÜZ RENK

ÜRÜN BİLGİLERİ

Platinum serisinin ilk kutusudur. ilk üretimi 2019 yılında yapılmıştır. Tarihte sadece lazer makinası ile üretilen 3mm çift katmanlı en sağlam kutudur.  Öyleki; resimlerde çekimi yapılan akçaağaç renkli kutu 2019 da üretilmiş, numune olarak vitrinde yüzlerce müşterinin eliyle incelenmiş, fuarlara gitmiş ve çok kez yere düşmüş olmasına rağmen bu ilk kutu 2021 sonunda tekrardan çekimlerde kullanılmıştır. Genellikle protokol amaçlarla kullanılsa da üst düzey yöneticilere yapılan sunumlar için de uygun. Bu ürünün montaj süresi uzun olup, termin süresinin uzun olacağını gözönünde bulundurmak gerekir. Çikolata, Lokum ve hediye sunumu için kullanılabilir. Alt ve üst katman olmak üzere çift kat mdf ile üretilir. İlk kat geçmeli ikinci kat ile yapıştırmadır. kapak üstten indirme yöntemiyle kapatılmaktadır. Kutuda hiçbir çıkıntı bulıunmamaktadır. Tamamı dikdörtgen kutu sağlamlığı ve kalitesiyle  ön plana çıkıyor.

KUTU BİLGİLERİ

KALINLIK

6mm

MİNİMUM ÜRETİM

100 ADET

HAMNMADDE

MDF

KATEGORİ

EKONOMİ SERİSİ

KAPAK TİPİ

DÜZ

ÖLÇÜ DEĞİŞİMİ

DEĞİŞTİRİLEBİLİR

KALİTE SEÇENEKLERİ

Yıldız Entegre

LOGO KAZIMA

OPSİYONEL

ÖLÇÜ SEÇENEKLERİ

Bu Ürün Aşağıda Belirtilen Aralıklara Bağlı Kalınarak, İstenilen Tüm Ölçülerde Üretilebilir

EN ARALIĞI

3cm-35cm ARALIĞINDA

BOY ARALIĞI

3cm-35cm ARALIĞINDA

DRN. ARALIĞI

3cm-16cm ARALIĞINDA

FİYATLANDIRMA

Makina envanteri ve ahşap alım gücümüzle en uygun fiyatları sunmaktayız. Fakat ahşap kutu fiyatlandırması, kutunun ölçüleri, ahşap kalitesi, seri üretim adedi gibi detaylara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple sabit bir fiyatı olmamakla beraber, yanıltma olmaması amacı ile herhangi bir fiyat yayınlayamıyoruz. Resimlerde numunesi sunulan ahşap kutu istenilen her ebatta üretilebilir. İşletmenize özel fiyat teklifi almak için aşağıda bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede fiyatlandırmanız mail adresinize iletilecektir.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Öncelikle projenizin tekliflendirilmesi gerekmektedir. Aşağıda bulunan teklif butonuna tıklayarak talep ettiğiniz kutu bilgilerinizi girebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda teklifiniz yanıtlnacaktır.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021