[x] KAPAT

Ahşap Yüzük Kutusu

Paletli: 0.00 TL

100Adet: 0.00 TL

Ahşap Kolye Kutusu

Paletli: 0.00 TL

100Adet: 0.00 TL

Ahşap Bileklik Kutusu

Paletli: 0.00 TL

100Adet: 0.00 TL

Ahşap Takı Kutusu

Zarafeti en iyi şekilde yansıtan özel mücevher çeşitleri, aynı zarafeti taşıyan kutulara sahip olmalıdır. Özel bir hediye vermek ya da mücevherleri saklayabilmek adına, kuyumcu kutusu modelleri günümüzde bir adım öne çıkıyor. Ahşap tasarımın sıcak ve samimi etkisinin yanı sıra, özgün modern yapısı sayesinde harika bir seçenek sunmaktadır. Mücevherler için özel olarak hazırlanan kutular, özgün yapısı ve kolay kullanımının yanı sıra ahşap kalitesini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Özellikle birçok farklı takı adına kuyumcuların son dönemlerde yaygın kullandığı seçeneklerin başında geliyor.
 
 Özel Tasarım Kuyumcu Kutusu
 
Pek çok farklı amaç altında kullanılan günümüzde değişik takılar ve mücevherler bulunuyor. Bu ürünlerin tasarımları ve boyutları değişkenlik gösterebilmektedir. O yüzden her türlü mücevher veya takıya uyum sağlayan özel kutular kullanılır. Özellikle tamamen özgün bir tasarım altında ele alınan kuyumcu kutuları, oldukça şık ve dayanıklı bir yapı oluşturuyor. Her türlü mücverin şıklığını taşıyabilecek olan özel tasarım kuyumcu kutuları, yeni nesil makineler eşliğinde hazırlanmaktadır. Üstelik tamamen orijinaldir yapı altında dijital ortamda tasarımı gerçekleştirilen çizimler, belirlenmiş olan ölçümler ışığı altında ele alınır. Bu konuda her zevke hitap edecek özgün modeller, kişisel istekleri uygun şekilde üretimden geçmektedir.
 
Kaliteli Üretimi ile Kuyumcu Kutusu
 
Kuyumcuların vazgeçilmez kutu çeşitleri arasında yer alan ahşap modeller, özellikle mücevher çeşitleri ile harika bir uyum oluşturuyor. Mücevherlerin değerini daha ön plana çıkarma imkanı sağlayan ahşap kutular, görsellik açısından etkin bir potansiyel sağlamaktadır. Yüksek teknolojiye sahip makineler ve bilgisayar ortamında hazırlanan kuyumcu kutuları, 1. sınıf kaliteye sahip ahşap malzeme üzerinde hazırlanmaktadır. Üstelik herhangi bir yakma ya da pürüz olmadan, tamamen düzgün bir tasarım altında üretimi sağlanıyor.
 
Kurumsal Bir Yapı Altında Kuyumcu Kutusu
 
Özellikle kuyumcuların rahatlıkla kullanabilecekleri ahşap kutu modelleri, mücevherlerin çok daha dikkat çekici ve değerli hale gelmesine olanak vermektedir. Tabii sadece kuyumcular için değil, aynı zamanda bireysel açıdan da hediye amaçlı bu kutular değerlendirilebilir. Özellikle hediye verilecek kişinin ne kadar değerli olduğunu gösterebilmek amaçlı, mücevherin ahşap kutu ile sunulması çok daha özel bir ayrıcalık tanıyor. Böylece hem kurumsal hem de bireysel olarak her türlü takı veya mücevher için özgün yapı altında hazırlanmış ahşap kutular tercih edilebilir.
 
Her Zevke Hitap Eden Özel Kuyumcu Kutusu
 
En ve boy ile beraber derinlik açısından kişisel istekleri uygun olarak üretimi sağlanan kuyumcu kutuları, her zevke hitap edecek seçenekler sağlıyor. Özellikle şekil, işleme ve renk açısından seçim yapılabilmektedir. Mücevherlerin veya yatakların tasarımına uygun şekilde hazırlanan modeller, sağladığı şıklığın yanı sıra sıcak ve samimi bir etki sunmaktadır. Göz alıcı ve gösterişli bir sunum yaparken, ayrıca dayanıklı ve kaliteli kuyumcu kutuları sayesinde uzun yıllar değerlendirme şansı elde edilebilmektedir.
 
Uygun Fiyatlar ile Özel Tasarım Kuyumcu Kutusu
 
Ahşap kalitesini ve şıklığını en iyi şekilde yansıtan kuyumcu kutuları, farklı model yapıları altında özel tasarım ile hazırlanmaktadır. Dijital ortamda arzu edilen logo ya da kişisel bilgiler yansıtılırken, kaliteden ödün vermeyip 1. sınıf malzeme üzerinden üretim sağlanmaktadır. Her zevke ve ihtiyaca yönelik geniş ürün yelpazesi, üstelik çok uygun fiyatlar üzerinden destekleniyor. Değerli taşların, mücevherlerin ve her türlü takılın değerini daha da artırmak amacıyla, farklı ahşap kutular arasında tercih yapmak mümkün. Özellikle söz konusu takılar olduğu zaman görsellik çok daha önemli olduğu için, ahşap samimi ve sıcak etkisinin yanı sıra şıklığı ile bir adım öne çıkıyor.

© Tüm Hakları Saklıdır Helen Lazer 2013-2021